Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a 20-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20-30 éves férfiak 70%-ának nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Több százat ismerek, Budapesten, megyeszékhelyeken, falvakból, mindenhonnan. És ez a matek mindenhol.

Hogyan lehetséges ez? Miért van ez?


2019. dec. 13. 11:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%

Azért szerintem ennyire (még) nem erős a helyzet, de tény, hogy van benne igazság.


A gond az, hogy míg a férfiak a nők többségét vonzónak tartja (vajon hány egyetemista csajra mondaná azt egy átlagférfi, hogy nem húzná meg? 20%-ra?)

addig a nők a férfiaknak csak egy jelentősen kisebb részét.


És mivel ugye már felborult a világ rendje, és az ösztönök kiélésére bíztatják a nőket (dugj alfákkal, legyél karrierista, neked minden jár) addig az emberi értékeket (család, monogám kapcsolat stb) folyamatosan pusztítják.


Tudod, afelé haladunk, mint az állatvilágban. Az alfák pároznak, a többi hoppon marad.


Arról persze elfeledkeznek, hogy az ember a fejlődést az ösztönei rendszabályozásának köszönheti, és ha ez nincs, akkor szépen le is fog pusztulni minden - de ez már más kérdés...

2019. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
A a ferfiak 70%-anak nincs a nok 70%-anak van akkor a 40% no csatlakozott mar valamelyik foglalt pasijoz? Na ez kb akkor faxsag volt amit ide bofogtem, mint a tied. Foglalkozz magaddal, nekem van es keszarom kinek nincs.
2019. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Én pont ellenkezőleg azt vettem észre, hogy aki egy kicsit is szimpatikus, az mind kapcsolatban van, aki meg nem az, azzal nyilván nem tudnék mit kezdeni.
2019. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

"egy-egy jó pasi egyszerre több lányt is 'birtokol"


Persze, altasd csak magad.

2019. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

"legyél karrierista"


Ezzel is csak a selejt hullik. Azok, akik csak magától megélni nem tudó nőt tud fogni, mert másnak nem kell. És most sír, hogy a nők már nincsenek rászorulva.

Végtelenül szanalmasak vagytok!

2019. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

"Több százat ismerek, Budapesten, megyeszékhelyeken, falvakból, mindenhonnan. És ez a matek mindenhol. Hogyan lehetséges ez? Miért van ez?"

Már általánosban is így volt: menők a menőkkel, lúzerek a lúzerekkel spanoltak.

2019. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%

A párkapcsolathoz 2 ember kell én meg még sosem kellettem egy nőnek se.

30F

2019. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15%
13# Te is ugyanolyan vagy mint a nők nagy része és csak azt a 20%-ot veszed észre, akik tökéletes partik lennének.
2019. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Rockarc ***** válasza:
59%

A te statisztikaiddal szemben elmondhato, hogy magyaroszagon a ferfiak es ezaltal a nok fele is hazassagban el. Mivel a tobbnejuseg nem torvenyes, igy ebbol adodik, hogy a te megfigyelesed csak egy mikrokornyezetre ervenyes. Az elettarsi kapcsolatok nincsenek benne, mert a kormany szamara az erdeketelen, tehat nem kutatjak. De mivel nagysagrendileg ugyanannyi ferfi es no el kis hazankban, igy inkabb az a helyesebb megfogalmazas, hogy annyi nonek nincs baratja, mint ahany ferfinak nincs baratnoje.


A problema a ferfi populacionak az a resze, amelyik olyan alapveto emberi, mentalis es ferfiassagbeli kepesseg hianyokkal kuzdenek, ami alkalmatlanna teszi oket egy parkapcsolatra. Beloluk lesznek a fotelfilozofusok, akik jol megfejtik a dolgokat. Kozben meg baratno egy szal se.


43F

2019. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
39%

Nekem pl azért mert idén nyáron megcsalt a (már csak volt) barátnőm, majd szakított velem.

Legjobb barátomnak azért nincs, mert még tavasszal megcsalta a barátnője és összejött azonnal a másik fazonnal.

Egy másik jó barátom nője, 7 év kapcsolat és ha jól emlékszem 4 év együttélés után szintén lelépett egy másik fazonnal (aki kvázi a főnöke). Ez volt 1 éve.

A 4. srác akivel nagyon jóban vagyok szintén ilyen cipőben jár, nagyjából 3 éve durván megcsalta a nője és összejött egy gyerekkel, akit ráadásul ugyanúgy hívnak mint őt. :D Azóta neki sem volt semmilyen komoly kapcsolata.

Aztán van még jó pár ismerősöm, haverom akik szintén hasonló cipőben járnak.

Az idei a szakítások éve volt.

2019. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!