Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit árul el a pasiról ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit árul el a pasiról ha ezt tette?

Figyelt kérdés

Ha valasztania kellett köztem es egy masik nö közt ( en iskolazott , csinos , apolt nö vagyok ) ö valasztott egy nagyonvékonyra fogyott nöt , aki önmagát romának vallja , iskolazatlan , viszont nagyon vekony lett

Ez egy olyan tipusú ferfi , akinek sokpenze van es karrierje tehat van valasztasi lehetösege

Es ha ö ezt a csajt valasztotta lehet benne isvan roma vér , mert hasonó hasonlót vonz

Nekem nincsenek elöitéleteim , csak érdekel a véleményetek



2019. dec. 7. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is rossz ötlet.

Te is igénytelen vagy ha egy olyan pasi érdekel aki foglalkozik egy buta, agresszív cigány nővel.

2019. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

#8


Hagyd, nem látott még cigányokat.

Inkább örülj, hogy megszabadultál ettől a pasastól. Ki tudja, mennyi cigány pinában volt már előtted. Pfejj!

2019. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Men dicsertem magam , csak érteni akartam egyet es mast
2019. dec. 7. 16:23
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Nah,te meg az iskolázottság lol!

Ez a kérdés úgy értelmetlen ahogy van!

2019. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a másik nővel csak az a baj, hogy cigány?
2019. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Az arc, a személyiség, az emberség ezek szerint mind semmi. Csak a súly meg a származás számít?

Lehet csinos és ápolt vagy, csak épp bűn ronda, nem tudhatjuk.

Az, hogy magadat milyennek állítod be, nem jelenti azt, hogy más is olyannak lát.

Ha így lenne, akkor nem lennének magányosak a teljesen átlagos emberek, mert mindenkibe beleszeretne valaki.

2019. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
És te nem tehetsz arról hogy masfele ment? Tudod minden két emberen múlik.
2019. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, hogy nemén jöttembe neki

Nem volt köztunk semmi úgyhogy nem engem csalt meg

2019. dec. 7. 18:43
 19/21 A kérdező kommentje:
Söt nekem nem is kellett , csak érdekesnek tartom a választását
2019. dec. 7. 18:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Kamu! Ennyire üres az életed, hogy folyton ilyen kitalált sztorikat kell kiírnod? Elég beteges.
2019. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!