Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit árul el a pasiról ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit árul el a pasiról ha ezt tette?

Figyelt kérdés

Ha valasztania kellett köztem es egy masik nö közt ( en iskolazott , csinos , apolt nö vagyok ) ö valasztott egy nagyonvékonyra fogyott nöt , aki önmagát romának vallja , iskolazatlan , viszont nagyon vekony lett

Ez egy olyan tipusú ferfi , akinek sokpenze van es karrierje tehat van valasztasi lehetösege

Es ha ö ezt a csajt valasztotta lehet benne isvan roma vér , mert hasonó hasonlót vonz

Nekem nincsenek elöitéleteim , csak érdekel a véleményetek



2019. dec. 7. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nincs véleményem, mivel nem ismerlek sem téged sem pedig őket. Így pár sor alapján tippeken kívül nem nagyon lehet semmit sem mondani.
2019. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azt árulja el, hogy van gusztusa a buta cigányokhoz. Nem pozitív tulajdonság. Na lehet rasszistázni. Az vagyok, nem is akarom letagadni, hogy undorodok tőlük.
2019. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban annyira iskolázott vagy, akkor tanulj meg helyesen írni és fogalmazni!
2019. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tabletröl irok. Nem dicserem magam es elfogadom hogy ez az izlese.

Csak meg szeretnem jobban érteni ezt mert a csaj nagyon munkakerulö es mindenkivel paraszt , mindenkit provokal . Sokan sirnak miatta es az igaztalan vádjai miatt. Legalabb lenne stilusa es kedvesseg benne de semmi.

2019. dec. 7. 15:52
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Honnan tudod hogy milyen ember? A barátnőd?
2019. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Ne strapáld magad. Sosem fogod megérteni, hogy mit esznek némelyek a primitív népcsoport tagjain. Nem láttam még kivételt náluk, akiből némi álcázás után aditt helyzetben nem jönne ki a primitív viselkedés.
2019. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ebből csak az derül ki, hogy olyan szinten sértett vagy és duzzogsz, hogy ilyen kérdéseket írsz ki, természetesen nem ellenőrizhető tartalommal, manipultativan önmagad "jónak" (önmagad agyondicsőítése az elején) a másik csajt "rossznak" beállítva (csak rosszat írsz róla, meg azt, hogy cigó)


Ennek így semmi értelme, a válaszadás lehetetlen az objektív bemutatás hiányában.

2019. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet objektiven bemutatni ? Töltsek fel melltartó nélkuli filmet?
2019. dec. 7. 16:15
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

#8


Ez is egy értelmetlen megszólalás volt, lehet katonásan lepontozni, de attól még ez így, ahogy te bemutatod kegyetlenül egyoldalú előadás, aminek célja, hogy kb. ezt gondolja mindenki, hogy te = áldozat, pasi = idióta másik csaj = valami gusztustalan jellem.

2019. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem unod még? Lépj már túl rajtuk, ez már legalább a 3.kérdésed erről...
2019. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!