Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ilyesmi kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ilyesmi kiderülne egy pasiról, akkor menekülnétek?

Figyelt kérdés

Illetve ismerkedéskor mikor illik ezt elmondani?


Ismerkedek valakivel, egész jól alakul, de félek, hogy megutál ha kiderül, milyen gondolataim vannak.


Én szeretnék úgy együtt lenni vele, hogy azt játsszuk, hogy egy fizika tanár vagyok, ő pedig a diákom, aki rosszul teljesített az évben, ezért mással kell kompenzálnia, hogy jobb jegyet kapjon.


Ez nagyon gáz??



2019. szept. 16. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Gyenge, unalmas, sablonos probálkozás....
2019. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval gáz?
2019. szept. 16. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Sok párkapcsolatban bevett szokás a szerepjáték. Nem gáz. Csak megfelelő partner kell hozzá.


Örök klasszikus:

https://www.youtube.com/watch?v=HADHCBRe0Q8

:)

2019. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz de nem ismerkedéskor kell ezt előadni, se nem az első szexkor, pl egy forróbbacska sms-váltás közepette be lehet ezt dobni, aztán megvárni a reakciót. Ha egyből azzal mutatkozol be, hogy szia Pista vagyok s szeretem a szerepjátékokat oés mivel te megbuktál fizikából ezért most elverem a s.gged míg .zopsz, hát ott mire a mondat végére érnél lehet egyedül társalognál már
2019. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon izgi lenne :)

N24

2019. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!