Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csaj a facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj a facebookon a képei között tengerparton van, meg mindig márkás ruhákban (amúgy egyszerű hivatali alkalmazott) - akkor ha ezt az anyagi színvonalat nem tudom neki biztosítani, akkor felesleges is ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

A face profilján a képek között vagy tengerparton van, vagy valahol külföldön (Berlin, Róma, Párizs), illetve márkás, elegáns ruhákban van.


Férfi nincs a képeken, úgy tudom nincs barátja, illetve állami hivatalban alkalmazott (nem hiszem, hogy nettó 200-nál többet keres).


Szóval, ha nem tudom biztosítani ezt az anyagi szintet, életszínvonalat, akkor felesleges is vele ismerkedni, mert úgyis elhajt?

29/F


2019. dec. 4. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Az megvan, hogy vannak, akik több éves képeket tesznek fel úgy, mintha friss lenne? De, ha igaz is, nyilván vagy utazásra költi a pénzét, vagy van egy támogatói kapcsolata, esetleg vállalkozó apuci. Ugyanez a Tinder. Csak a kibaxott nyaralási képek, meg insta profil. Vicc a nők 90%-a.
2019. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldre utazni már nem egy nagy pénzbefektetés. Kb. ugyanannyi vidékről leutazni a balcsira és vissza, mint egy retúr repjegy.

A márkás cuccok meg simán lehetnek joy vagy glamour napos szerzemények is.

2019. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindenhol ezt látni.


De olyan is van aki minden pénzét erre költi és nincs semmi mehtakarítása.


Megint ott van, hogy szülők vagy más pénzeli.


Meg ha otthon lakik és nem kell semmibe beszállnia akkor megint több pénze marad, akár 200000 ft is maradhat neki.


De ez sok mádmázeles pózolós pica néha már unalmas

2019. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötekedni, de áruljátok már el, mire jó epekedni ilyen nők után meg találgatni, honnan van pénzük? Olyan hajmeresztő fszságokat szoptok ki magatokból, hogy falnak megyek néha, megy a "nők anyagiasak" duma, de megint ott kötünk ki, hogy ti választotok felül, még anyagilag is... Miért jó egy olyan embert nézegetni, akiről közben azt találgatjátok, hogy ki dugja azért a pénzért? Ez annyira ocsmány dolog. Ha egy nő tetszik, akkor normális gondolatai vannak róla az embernek, nem ilyenek...
2019. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem felesleges, ne írd le ezek alapján. Az én szüleimnek is jól megy, így fiatal, hivatalosan még otthon lakó, egyetemista lányként én is sokat utazom és márkás ruhákban járok (egyébként ha ügyes az ember, ezek egyike sem kerül hatalmas összegekbe). Most vagyok életemben először igazán szerelmes, első komoly párkapcsolatom, egy olyan férfival, aki nem jómódú. A legeslegjobb ember akivel valaha találkoztam, különleges, minden szempontból tökéletes nekem, annyira boldog vagyok vele hogy azt másfajta boldogsághoz nem is lehet hasonlítani. Ha esetleg előbb-utóbb le kellene mondanom a nagy utazásokról (Berlin, Róma, Párizs pont nem az), amit egyébként imádok, akkor úgy lesz. Inkább legyen vele ezer másfajta élményem, mint nélküle bármi. Mondjuk én sosem a pénzt néztem, hanem az embert, ha ez a lány nem így van vele, akkor nincs miről beszélni, de egy próbát mindenképp megér, egyáltalán nem biztos, hogy “elhajt”.
2019. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

"Mondjuk én sosem a pénzt néztem, hanem az embert..."


Hihető. 😂😂😂

2019. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
#6 biztos egy csóró, botrány személyiségű és ronda pasas aki azt hiszi hogy a csórósága miatt nincs nője :-D
2019. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos én nem ismerkednék vele - mert nem érdekel olyan aki naponta 10 posztot lő és az face-n éli az életét a valóság helyett, de ez magánvélemény.

Rázd már helyre a tökeidet és tegyél egy próbát, azt nézd hogy veled hogy viselkedik, mennyire tudnátok kijönni egymással, mennyire van meg a személyes szimpátia a többi úgyis elválik majd a gyakorlatban.

2019. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a külsőségekre ad, többnek akar látszani, mint ami valójában.

Engem is "aggaszt" párkeresésnél, hogy látszólag milyen "jómódban" élnek emberek, mert bár ugyan megtehetném, hogy hasonlóan adjak a külsőségekre (drága, divatos, idei szezonban vásárolt ruha, Starbucks, heti 1x étterem, reggelizőhelyek, fesztiválok, felső-középkategóriás autó) inkább másra költöm a pénzem (befektetés, hobbi, utazás(de azért nem a Kanári-szegetek)). Azonban nem tudom elképzelni, hogy ezekkel a lányokkal én valójában jól kijönnék. Azt gondolom, nekik az az életük, hogy a 21. század által támasztott igényeknek maximálisan megfeleljenek (tényleges fogyasztói társadalom motorjai), amit reálisan meg lehet keresni egy évben azt a 12 hónap alatt el is költsék.

2019. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mindenki a külsőségekre ad, többnek akar látszani, mint ami valójában."

Egyetértek. Egyébként én személy szerint amelyik azt sugallja magáról, hogy "ő mennyire rivaldafényben él" messziről elkerülöm. Nem azért mert nem tudnám ezt biztosítani (nem is akarom), hanem mert a valóság mindig az ellenkezője. Dobálja magáról a "hűű de szép vagyok, hűűű de jó helyeken jártam" képeket, akkor az vagy munkaügyben, vagy családdal, vagy csak azért h többnek tűnjön. Kell nekem olyan ember, aki versenyezni akar majd velem, vagy épp csak elvárása lesz? Felejtős. Egyszer már próbáltam ilyennel, köszönöm nem kérem. Én sem posztolok ki nav-os jövedelemigazolást, sem olyan dolgokat, amikre mások irigyek lennének, pedig ez megteremtett 2kezi valóság, de nem. Jobb a földön élni, mint egy elképzelt hazugságban. Vigyázni kell ezekkel a nőkkel, mert őnekik a "legjobb jár", s lehet ezért bármit megtesz, hogy "legyen valaki". Ha ezt úgy teszi, hogy neked kárt okoz, akkor nárcisztikus személyiség. Nem kell ezekkel foglalkozni. Én szagolgatom az új házban a friss festékszagot, és nem teszem közzé, az meg posztolja h milyen menő autóban ült (mondjuk egy szalonban, ami nem az övé). Mindenki boldog, csak a facebook lúzer egy nincstelen.

Ilyen a világ.

32f

2019. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!