Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek? A kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A kiszemelt csaj nekem mesél a szerelmi csalódásairól.

Figyelt kérdés

Mindketten harmincasok vagyunk, a csaj pár évvel fiatalabb nálam. Szép, okos csaj, de csak az tudja igazán értékelni, aki jobban megismeri. Emiatt egymás után fut bele csalódásokba, ahol a srác nem tudja értékelni őt. Én simán elvenném feleségül, de ő csak barátként tekint rám és nekem mesél a pasijairól.

Mindketten külföldön élünk, de más országban. Volt nálam látogatóban is (régóta ismerjük egymást), utaztunk is együtt, ott is egy ágyban aludtunk. Mondjam meg neki, hogy szeretem és hogy jó csaj?


2019. nov. 27. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Warning!!! Friendzone Alert!

Lelki szemetes vagy neki. Nem tekint rád férfiként. Az ilyen nők szavajárása a "Nincs veled semmi baj, de nem vagy az esetem". Vigyázz, mert ez a nő csak addig lesz a társaságod, amíg meghallgatod a sirámait. Amint elküldöd a francba, hogy ezzel ne traktáljon, jó barátból hirtelen érzéketlen tuskó leszel a szemében. Menekülj!

2019. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Mond meg neki hogy szereted és hogy jó csaj.

Lehet ő is gondol rád, hogy mi a f. töketlenkedsz már ennyit?

2019. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
77%
Szerintem teljesen felesleges bohocot csinalnod magadbol mert lathatoan mint ferfi le sem szarik téged......
2019. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Hallgasd meg, tanulj belőle.

Amúgy, úgy hogy két különböző országban éltek, így semmi esélye, hogy ennél több legyen a kapcsolatod vele.

2019. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
= nyominak tart es csak barátnak tartana meg
2019. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Teso ez mar nem friend zone, hanem egy rohadt district. Javaslom, hogy engedd el, lelki szemetes vagy neki.
2019. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!