Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kamaszként és az egyetemen is kimaradt a kapcsolat a lányokkal akkor annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a lányok nem keresték a társaságát. A fiú eléggé zárkózott és nagyon nehezen tud megnyílni és akkor sem teljesen. Ha azt látta, hogy egy lány közeledne felé rögtön furán kezdett el viselkedni és elkerülte. Az ilyen embernek csak a prostik jutnak vagy már teljesen mindegy mert menthetetlen ember?

2019. dec. 4. 19:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Srácok! Fejeket fel! Tudom, hogy elkeseredettek vagytok, és nehéz ez a helyzet. Megértem, hogy ennyi idő után elkeseredettek vagytok és hitetlenek. De kétlem, hogy veszve lenne bármi is. Csak higyjetek magatokban. A magabiztosság és a áz önbizalom is rengeteget számít, sokkal megnyerőbb valaki, ha ezekkel az értékekkel rendelkezik. (Nyilván ezeket sem kell túltolni, magabiztosságból is árt a sok). Én tényleg annyit tudok csak mondani magatokban, hogy ne hagyjon el titeket a remény. Hiszen nehezebb elvárni bárkitől, hogy higyjen bennetek, ha ez saját magatoknak sem megy.
2019. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

Csak egy kérdésem van...


Ha otthon szülőknél laktok, püfölitek a számítót egész nap, bezárkózva... nincs egy igazi társaságotok, sőt még talán barátotok sem... akkor mi a francot vártok?


Ha netán össze is jön egy csaj, majd együtt fogjátok bámulni a pókhálókat a sarokban?


Először talán barátokat, baráti társaságot kéne keríteni, mert hogy várnátok el egy lánytól, hogy szeressen titeket... ha amúgy még egy normális emberi kapcsolatotok sincs?

2019. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
30%
Nekem marha jó okom van arra, hogy miért nincs a suliban csajom. Nem kaptam kollégiumi helyet, albérletre meg nincs anyagi lehetőségünk, így marad a bejárás, napi 180 km úttal, oda vissza, mert 90 + 90 a dolog. Időm és lehetőségem sincs csajozni. Az osztálytársaim gyakran mondják, hogy milyen jókat buliznak, meg minden. Hát én ezekből kimaradok, főleg ha következő félévre sem lesz koli, amire sok esély van. Egyébként ötödévre járok.
2019. dec. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy mióta a "nő", a boldogulás egyetlen módja? Az igazi nagy szerelem kevesekre talál rá, van akik alkalmatlanok rá, van akik alkalmasak, de sose találkoznak az igazival, vagy az már foglalt.

Keressetek vmi hobbit, és legyetek abban boldogok, vegyetek macskát vagy kutyát!

Nem ér annyit az egész, hogy ezen keseregjünk.

Elbénáztuk a gimit és az egyetemen meg már foglalt volt minden jó csaj, vagy nem is volt nagyon egy se. Kész. Ezen rágódni kár, a kapcsolatok időigényesek, komoly elhatározás kell hozzá. Nem baj ha csak 30-40-50 évesen lesz az első, vagy később. Az életnek más részei is vannak, amiket ki kell tudni élvezni, nem lehet állandóan keseregni. Tudom, hogy sz@r, de sajnos nekünk ez jutott. Mindenáron barátnő, csak hogy elmondhassuk, hogy van, vagy volt? Sokak olyan kapcsolatokba mrnnek bele, amik halálra vannak ítélve, tart pár napig, hétig?

2019. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Derwer ***** válasza:
100%

Én pl éretlen voltam, nem akartam csajozni, nem igazán érdekeltek. Nem is számítottam jó pasinak persze, mégis úgy hiszem lett volna lehetőségem.

Utána a tanulásra fókuszaltam, mert nehezen ment az egyetem. Így a csajokat ott se hajkurásztam.


Már dolgoztam, 26 lehettem amikor elkezdtem keresni a bajt magamnak.

Meg is lett. :D (27 évesen kapcsolat, 31évesen pedig házas vagyok, fiam született)

2019. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem az bánt engem igazán, hogy soha nem lehet nekem. Ezt elfogadtam és valahol sejtettem is. Hanem inkább az amikor minden nap látom, hogy mindenkinek van párja, a lányok odahivják a fiúkat magukhoz, hogy üljenek melléjük. Engem mindig is levegőnek néztek és láttam mindig rajtuk mintha undorral tekintenének rám és keresztül néztek és néznek a mai napig is. Ilyenkor az ember mindig saját magában keresi a hibát és magát okolja mindenért. Felteszem magamnak a kérdést, hogy Én mitől vagyok rosszabb mint más, hozzám miért viszonyulnak így. De elfogadom és elfoglalom magamat. A közelükbe nem megyek, nem szólok hozzájuk és csendben elvagyok aztán majd egyszer eljutok odáig amikor már nem fog bántani.
2019. dec. 5. 08:30
 17/32 Derwer ***** válasza:
100%

Amit te csinálsz jelenleg az csak sirdogálás. A sarokban. Ezzel a kisugárzással nem fogsz sehova se jutni.

El kell engedni kicsit, és nem ezen görcsölni és utána lehet majd alkotni.


Ha határozott leszel, elégedett önmagaddal, akkor majd figyelek rád mások.

Persze ez számodra tyúk-tojás probléma, de azt garantálni lehet, hogy ha azt reméled majd valaki más segít, az nem fog bekövetkenzi, mert nekik van egyéb lehetőségük is.

2019. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Már teljesen elengedtem és elfogadtam. Nem is akarom, hogy legyen mert úgysem lennék jó hozzájuk. Csak néha valamiért előjön belőlem és olyankor rossz kedvem lesz, de semmi több .
2019. dec. 5. 10:38
 19/32 anonim ***** válasza:
55%
Balázs te vagy az?
2019. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Ha csak zárkózott még biztos nem menthetetlen, a változás egy elhatározással kezdődik és eltökéltséggel folytatódik. Akkor nehezebb a dolog, ha a zárkózottság mögött más lelki esetleg fizikai probléma is van, de akkor sem lehetetlen csak tenni kell ellene minden eszközzel. Az más kérdés, hogy aki 30 évesen kezd bátran ismerkedni, ezért még szűz, az nincs könnyű helyzetben a nőknél..
2019. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!