Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kamaszként és az egyetemen is kimaradt a kapcsolat a lányokkal akkor annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a lányok nem keresték a társaságát. A fiú eléggé zárkózott és nagyon nehezen tud megnyílni és akkor sem teljesen. Ha azt látta, hogy egy lány közeledne felé rögtön furán kezdett el viselkedni és elkerülte. Az ilyen embernek csak a prostik jutnak vagy már teljesen mindegy mert menthetetlen ember?

2019. dec. 4. 19:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha bár nekem valahogy jött már össze barátnő 1x, még is az esetek 95%-ánál ugyanaz zajlódott le szinte minden lánynál aki tetszett: de te annyira aranyos vagy, nem jövök veled össze, mert nem akarom hogy a barátságunk tönkremenjen.

25 éves vagyok, és már nem tudom szeretni a lányokat, mivel ők sem tudtak engem soha..vannak az úgynevezett pasik, illetve én mint vmi földönkívüli, akinek mintha nem is lettek volna ugyanolyan vágyai mint másnak.

Nálam egyszerűen megszűnt a lányok, illetve szex iránti vágyam. Egyszerűen nem megy. Szinte csak rossz tapasztalataim voltak ismerkedés terén.

Valami gáz van velem, igazából nem is tudom, mi a francért kelek föl minden reggel. Egyedül nem látom semmi értelmét..

2019. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
Én mindig azt szoktam mondani, hogy akinek középsuliban és egyetemen / fősulin soha nem jut csaj az nagyon béna kell, hogy legyen , mert ennél jobb lehetősége a csajozásra később már nem igen lesz, ahol ennyi csaj veszi körül az embert és kb. mindenki kapható bármire.
2019. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

2, Mit mondasz arra, ahol kb 10% a lány?


23F Végzős

2019. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nálam pont fordítva van. KB 70% lány. De ha hozzám sem szólnak akkor mit tegyek.
2019. dec. 4. 20:11
 5/32 anonim ***** válasza:
6%

10% is elég sok, azért egy egész intézményt nézve :) Szóval választék az van, mindig az nem lehet kifogás. Mondjuk én olyan sulikba jártam, ahol elég sok csaj volt (mivel elég "menő" srácnak számítottam így nem volt nehéz a sorsom őszintén, de aki nem volt ennyire közkedvelt szintén talált magának bármikor párt...persze mondhatjátok úgy könnyű, hogy neked ajánlkoztak fel mindig, de ezt sem könnyű kezelni amúgy, mivel én próbáltam "ember" maradni mindenkivel sokszor nem értettek a szép szóból, rengetegen zaklattak , akkor még vonalas telónk is volt szó szerint ki kellett húzni, majd emiatt a zaklatások miatt megszüntetni . Később már sokszor "bunkónak" kellett lenni, hogy értsenek a nem az nemet jelent stb.). Én majdnem 30 éves koromig sulikba jártam elvégeztem mindent , mindenhová beiratkoztam, mert élveztem az egészet :D Mai napig eljárnék sulizni amúgy hehe Utána suliban helyezkedtem el dolgozni is. Persze nekem is idő volt, mire felküzdtem magam arra a szintre, hogy ne nekem kelljen erőlködnöm, de érdekes, akkor is mindig volt csajom ez főleg 17 éves korom előtti korszak.


A sulinál nincs jobb táptalaj csajozásra használjátok ki, amíg nem késő!

2019. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

#2 Egyetértek, 10%ról szívesen cserélnék a 70%-ra.


Volt hogy több lánnyal megtaláltam hamar a közös hangot de általában ők már foglaltak.

2019. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kellettem egy nőnek sem. Se kamaszként, se felnőttként. Nem kellett kerülnöm őket, elkerültek engem ök maguktól.

Ez az eredménye ha az ember rondának születik: vagy láthatatlan lesz, vagy leprás a nők szemében.


Egyeseknek lehet szerencséje, nekem csak a prosti juthat. Bár nagyon félek attól, hogy még ők is el fognak utasítani.

30F

2019. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
aki egyetemen nem találja meg a párját, annak utána nehéz.
2019. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Egyetem környékén volt az 1. Barátnőm de nem onnan. Elég nehezen megy az ismerkedés. Azóta is csak pár rövid kapcsolatom volt. Kb mimdenki friendzone-ba pakol mert kedves vagyok hozzájuk nem lekezelő. Akinek megmondom h megdugnám annak se kellek. Jó, akkor sem voltam a jó pasi, most sem...
2019. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nekem ez esélytelen.
2019. dec. 4. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!