Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy harminc éves férfitől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harminc éves férfitől a nők mennyi pénzt várnak el minimum havi fizetésként?

Figyelt kérdés
Már hogy szóba álljanak vele.

2019. nov. 27. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Az nem a fizetésedtől függ, hogy szóba állnak-e veled.
2019. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom (leendő férjem) pont munkanélküli volt, amikor megismerkedtünk. Nem a bér döntötte el, hogy összejövünk vagy sem. Láttam, hogy azonosak a céljaink és keményen dolgozik a saját céljaiért. Ennyi pont elég volt. Neki pedig fontos volt, hogy tudjak bánni a pénzzel, nos pénzügyesként nem nehéz.
2019. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Modeler ***** válasza:
86%
Nos, az én párom megelégszik azzal, hogy fizetem néha a reggelijét (ezt viszonozza is), elviszem ide-oda kikapcsolódni, odabújok hozzá ha kell. Igazából nem is érdekel mennyit adok ki, hiszen jól érzem magam mellette.
2019. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Netto 180 kb. De a lényeg hogy értelmes legyen, ne alpári paraszt.
2019. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudok konkrét számot mondani, de tapasztalataim szerint a nők kb. felénél nagy előny ha a konkurenciánál minimum 30%-kal jobban keresel. Persze léteznek akiknek nem számít, és úgy tűnik pont itt gyakorin gyűlnek össze.

Ui.: ez egy anonim oldal! Nem értem mit kell itt szégyelősködni.

2019. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Amennyit kinéznek belőle az első 30 másodpercben,és elég jól meg tudják tippelni.
2019. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Mivel van saját fizetésem, amiből eltartom magam, azt szeretném, neki is legyen, amiből eltartja magát. Ne legyen csóró, mert nem tartom el, és ne legyen gazdag, mert nem fogok otthon ülni és phaszt szopni.
2019. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a kapcsolatunk elején fogalmam sem volt mennyi a barátom jövedelme, olyan cégnél dolgozik, amiről előtte még nem is hallottam, szóval szerintem ez nem mérvadó. Azt viszont elvárom, hogy legyen állása, legalább is hosszútávon.
2019. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

én még nem voltam együtt olyan nővel, akinek "elvárása" lett volna a fizetés. Én vártam el magamtól, hogy lehetőleg minél több jó dolgot tudjak elérni kettőnknek.

Volt egy rövid társkeresőzős időszak, engem rendkívül felb_szott, ha kérdezett a munkámról, én meg nagy lelkesen mesélem, erre bekérdi, hogy eleget fizetnek-e ezért?

Nehogy-már jobban tudja, hogy mi a jó nekem, és mennyit kell keresni?

61f

2019. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
623.000 ft-ot
2019. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!