Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az a pasi a nyerő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a pasi a nyerő a nőnél, aki a 10. elutasításból se ért (egy nőnél) és 11. re addig győzködi a hölgyet, amíg az össze nem jön vele?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 21:29
1 2
 11/19 Lachesys ***** válasza:
100%
egyes nokre igaz, masokra nem. vagy ha szerinted egy pasi megcsalja a nojet, akkor nincs olyan pasi aki nem?
2019. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

aki azt írta ez az alsó rétegre igaz az nagy vaksi lehet :D

minden rétegre egyaránt érvényes ez! ez többnyire abból adódik hogy a nő nem akar könnyű vérűnek tűnni és azt is megnézi hogy a pasinak mi a szándéka mert senki sem fogja tovább csinálni 2-3 alkalomnál tovább aki csak dugni akar...!

tipikus az a szituáció amikor a férfi tud udvarolni a nő pedig nem ugrik bele minden kapcsolatba...

2019. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2019. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok kerdezo!Megvartad az egyetlen olyan valaszt, akinel

mar volt ilyen, es levontad a kovetkeztetest, hogy akkor ez altalanosan minden nore igaz. Teged se az eszedert szeretnek😀

De ha mar itt vagyok, valaszolok is. Nem, soha nem jottem ossze olyannal akit mar elkuldtem előtte. Akkor nyilvan nem kuldtem volna el🤷Nem vagyok bolond.

2019. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem a bolondságrol van szo de vannak kultúrák ahol alapból sem szokás egybol igen mondani... nem ettől lesz valaki bolond utolso....
2019. nov. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Szuper.Akkor emiatt a "kulturak" miatt nem tudjak felfogni a ferfiak, hogy amikor nemet mondok az NEMET jelent. Koszi, hogy segitettel. Eddig azt hittem, csak siman debilek.
2019. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
A gyenge jellemű nőknél mindenképp. Én hamarabb jelenteném fel zaklatásért, minthogy igent mondjak. De általában elég volt, hogy letiltottam mindenhonnan, közös ismerősöknek pedig felvázoltam a helyzetet, és megkértem, őket, hogy rajtuk keresztül se kapjon információt rólam. Bár az egyik a mai napig évente csinál egy új profilt, amiről bejelöl, én pedig minden évben tiltom.
2019. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ilyen amúgy velem is volt jó pár éve. Volt egy cuki csaj, aki egyetemen csoporttársam volt, egyszer randiztunk, de második randi nem volt, mert azt mondta nem szeretne többet barátságnál. Mondtam oké, semmi baj.


Rá 1-2 hónappal, nem emlékszem már mennyi idő telt el, rámírt, hogy látott egy másik lánnyal és milyen gáz vagyok, hogy ilyen könnyen túlléptem rajta és miért nem küzdöttem érte. Én meg csak néztem, hogy b+ te utasítottál el, mit kellett volna csinálni, loholni utánad mint valami kutya???

Szóval tényleg vannak ilyenek...

2019. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%
16 biztos nem külföldiek hódolnak neked... mas kultúrák nem egyenlő a magyar alja himekkel... akikkel eddig dolgod volt mert gondolom ezzel a személyiséggel és felfogo képességgel nem azok a sikeres jóképű férfiak udvarolnak neked hanem a gyökerek...
2019. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!