Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasi nem keres már napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi nem keres már napok óta, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem az egyik szaktársam, küldtem felé a jeleket, amiket lassan, de észrevett végül. Elhívott randizni, de aztán lemondta, arra hivatkozva, hogy ő nem szeret így ismerkedni, “házi nyúlra nem lő”. De nem tudtam elfelejteni őt, elkezdtünk csetelni és érezhetően vonzódik hozzám, azt is leírta hogyan szexelne velem, stb. Azt mondják, hogy ő egy nagydumás pasi, de ha a közelemben van akkor mégis csendes, zavarban van szerintem (én is sokszor). Beszélgettünk és elmondta, hogy ő kicsit önbizalomhiányos, mert mindig kikosarazzák a csajok. 170 cm magas és szálkás testalkatú, kicsit kopaszodó, szegényebb családból való, nincs kocsija, stb, de nekem mégis ő kell! Társkeresőn sincs fent mert csak csalódás érte és egyébként sem szereti magát fotózni, sőt, utálja, ha fotózzák. És már évek óta egyedül van, azaz szingli.

Én tényleg nagyon szeretném őt és azt beszéltük, hogy hamarosan találkozunk, de vannak időszakok, amikor eltűnik 2-3 napra. Szokott kezdeményezni, de van hogy én irok neki, hogy minden rendben van-e. Azt mondja sokat dolgozik és besegít otthon. De az elmúlt időszakban alig ír, én próbálom felvenni vele a kapcsolatot, de nem túl aktív. Szoktam neki bókolni is, legutóbb is írtam neki, hogy remélem jól van, sokat gondolok rá. De már 5 napja semmi reakció... Nem értem, hogy mi történt, pedig biztos, hogy tetszek neki és vágyik rám... De nem akarom ráerőszakolni se magam, pedig megszakad a szívem...

Nem tudom, mit tehetnék? Vajon miért tűnt így el? Csinos dekoratív nő vagyok, hosszú szőke haj, kék szem, emiatt nem hiszem hogy a külsőmmel lenne a baj... vagy lehet meggondolta magát és mégsem akar?


2019. nov. 19. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne akarj ilyen "intrudált" fickót, egyél inkább egy extrudált abonett szeletet. :D
2019. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akar tőled sajnos komolyabbat. Ha akarna, írna neked magától is.
2019. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talonban tart. Csak szexre kellesz neki. Semmi komolyat nem akar tőled. Ezt jelzi is neked azzal hogy nem aktív ismerkedés terén feléd és csak vonzódik szexuálisan.


Ezen mit nem lehet érteni?? Pedig tök egyértelmű!

2019. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányoknak ilyenek jönnek be, még semmi sincs, csak chat-elés meg látásból ismeri de már ír olyanokat hogy miként szexelne vele. "ettől komoly"... Nem hiszem.
2019. nov. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs kocsija, de nekem mégis ő kell. Itt kiégtem xD

Szaktárs, szóval egyetemisták vagytok?

2019. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akar igazan.
2019. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!