Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat ilyen? Egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ilyen? Egy pasi azt mondja, hogy szerelmes beléd, már jó ideje jártok, de mégis vannak olyan napok, amikor elfeledkezik rólad.

Figyelt kérdés
pl nem hív fel magától, vagy nem jutsz eszébe. ennek mi lehet az oka?
2009. márc. 22. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden pasival így járok :S Annyit fűznék hozzá: akit igazán szeretsz, azt nem felejted el semmikor...
2009. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

nem hiszem, hogy elfelejt, csak a férfiak szeretik a szabadság érzetét.ha minden nap magadhoz kötöd, hívogatod,akkor bizony gyorsan ki fog ábrándulni. ilyeneke a férfiak, félnek a kötöttségtől és semmi áron nem akarják adni függetlenségüket.


szerintem beszéljétek meg, hogy melyek azok a napok amikor találkoztok, vagy beszéltek telefonon és mik azok a napok,amikor nem keresitek egymást.így nem lesz olyan rossz, hogy nem hív, nem keres, mert tudod, hogy ennek a napja van, majd holnap találkoztok, vagy beszéltek.hidd el nagyon fogja értékelni:)))))

2009. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha pedig ezek után is nem fog keresni a megbeszélt napon,akkor elgondolkozhatsz azon, hogy vajon szavahihető, megbízható-e, vagy egyáltalán szeret-e.

L/25

2009. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Á, persze, hogy előfordul! Egészeszen máshogy gondolkodnak, mint mi nők. Ha valamit csinálnak, megszűnik minden más körölöttük, ilyenkor hiába is várod, hogy hívjon, sms-t írjon stb., stb. Ne vedd a lelkedre, persze, csak akkor, ha mindössze ennyi a hibalajstroma.
2009. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ebben a cipőben járok. Szerintem ilyenkor nem árt a pasidat észhez térítened.te se hívd fel. Még,ha nehéz is,akkor sem. Ha látja,hogy nem érdekel, hogy ugyanazt kapja,amit ő ad neked,hátha elgondolkozik...ha pedig nem,akkor ülj le vele,beszéd meg,és nézd meg változik-e vagy sem..ha ez se,akkor ne habozz,keress mást. ez engem is nagyon zavarna,és te agyalsz rajta,és ebbe bele lehet őrülni...

2009. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!