Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne értelmes pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne értelmes pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, kezdem feladni a reményt...
2019. nov. 17. 20:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyban meghatározza, hogy merre laksz, milyen lehetőségek vannak. Alapvetően társasági programokat, sportokat javasolnék. Kézenfekvő ugye a disco, de ott értelmessel találkozni szerintem nem egyszerű. Koncerteken talán értelmesebb fiatalok vannak, ott jobbak az esélyeid. Budapesten rengeteg lehetőség van, falvakban, kisvárosokban már nehezebb lehet a dolog.
2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit összetett a feladat. Mert aki értelmesnek érzi magát, az mind hazudik, vagy téved.

Ráadásul a te értelmezésed sem lényegtelen. Ha egy adott szakma teljes ismerete a fontos, vagy ha egy általános tudás, vagy szerteágazó halmaz, amikből mindegyikben elért egy adott mélységet az illető, vagy irodalmi ismeretek, kvázi olvasottság?

A legnehezebb azt megtalálni aki csak a miérteket akarja megismerni, mert nincs feltétlen végzettsége, nem látod rajta kívülről, csak ha beszélgetsz vele. Minden miért mögött van legalább még egy másik. És egyszerűen őrjítő, amikor eljutsz addig, ami az emberiség adott tudása a témában és fel kell adni a továbbiakat.

Mellesleg a fenti hazudik vagy téved-re , minél többet tud meg valaki... bármiről, annál inkább rájön hogy eddig semmit se tudott és valószínű hogy még mindig nem túl sokat.

Hogy találj rá bármelyik típusra?

Sok beszélgetés idegenekkel. De azt hiszem a leginkább "okos" emberek nem néznek ki túl jól.

2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én saját belátásom szerint sok értelmes férfit ismerek, pedig én még csak nem is kerestem különösebben őket, mivel én magam is férfi vagyok. Igazából leginkább tőled függ, hogy milyen emberekkel veszed körül magad. Munkahelyen illetve a munkádból kifolyólag is sok értelmes emberrel ismerkedsz meg, ha olyan helyen dolgozol, ha ez nincs így akkor el kellene gondolkozni a váltáson. De igazából nyugodtabb szórakozóhelyen, interneten vagy akár kávézóban is találkozhatsz értelmes férfiakkal.
2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

Szokásos kérdés, akár a másik oldal. Ugyan azok a klisé válaszok jöhetnek 1.2.3..

Olyan helyek, ahol az érdeklődésednek megfelelő emberek vannak. Ha sportolsz, pl csoportos edzések, táncórák, túracsoportok.

Kávézók nyugisabb bárok, ahol rámosolyogsz azokra akik szimpatikusak.

De akár neten is, ha nem dőlsz be a szédítő dumáknak

Bárhol találhatsz, avagy seholsem. Tényleg sok múlik a kisugárzásodon. Legyél magaddal tisztában, fejleszd magad. Ha nem tűnsz értelmes lánynak, akkor értelmes pasit se fogsz találni. Elég fura hogy 22 évesen reményvesztett lennél.

Az egyetem és ott tartott programok tényleg jók lehetnek (nem az IHB bulikra gondolok)

De legtöbben még mindig ismerősök által vagy spontán találnak párt, nem úgy hogy pánikszerűen keresik..

/25F/

2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért erre a kérdésre teljesen lehetetlen válaszolni... Fogalmunk sincs arról, hogy valójában mit/kit keresel.
2019. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mindegy, mit válaszolnak itt az emberek, úgysem fog senkinek visszaírni... :)
2019. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehetne értelmes lányokkal ismerkedni?? Engem inkább ez érdekelne.. :D
2019. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal vagy még, szóval nem befordulni, hanem nyitott szemmel járni. Egy biztos, nem fog ott teremni előtted csak úgy, ahogy nekünk sem a normális lányok. 😉
2019. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
31%
Én és a farkam szívesen megismernénk. :D
2019. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol kereshetsz, csak ne itt a dilis kocka gyk-sok között.

Mellesleg semmit nem írtál az ismerkedési szokásaidról, tapasztalatairól, körülbelüli lakhelyedet sem tudjuk. Szal tényleg necces így zsákbamacskaként írni neked.

2019. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!