Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hova jártok el ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova jártok el ismerkedni, hol kerestek értelmes, humoros, csupaszív, nőt?

Figyelt kérdés

Olyat, akiből nagyon kevés van. Konzervatív értékrendű, nem qrta le boldog-boldogtalan, nem bulizós, cigizős, ivós, tudatlan, igénytelen, felszínes, hanem okos, tanult, művelt, bölcs, kedves, érzelmes, humoros, igazi feleség alapanyag.

Hol találtátok meg vagy hol keresitek?


32f


2019. okt. 21. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Hiú ábrándokat kergetsz , minden emberben lesz valami hiba.

És mindenkit elfogadunk valami hibájával együtt.

2019. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A hibákat elfogadom, de ha buta, ribi, idegesítő egy nő, azt nem.
2019. okt. 21. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

A konzervatív mit jelent? Az én barátnőm elég házias például, szeret főzni, ért a ház körüli munkákhoz is, szépen ki tud takarítani, tud kertészkedni, varrni, vakolni, villanyt szerelni, ilyesmik... Viszont azt például nem viselné el, ha én nem csinálnám a dolgok nagy részét vele és nwm tudnék vagy akarnék vele, néha helyette főzni, nem takarítanék ki rendesen vele együtt, nem tudnék magamra vasalni, mosni, ilyesmik. Abból a szempontból is konzervatív, hogy szeretne házasságot és gyereket, viszont egyáltalán nem akar háztartásbeli lenni, hisz az ilyen modern munkahelyekben, ahol mihamarabb visszaállhat a munkába, ha lesz esetleg gyerekünk.


A többi jelző nagyjából egyértelmű és illik is rá. Bölcs nem lehet, mert fiatal, kevés tapasztalattal, de ésszerűen cselekszik és logikus szabályok mentén szervezi az életét. Nem láttam még sok hülyeséget csinálni, amit én magam nem követtem volna el ugyanúgy.


Na, őt például Tinderen találtam. És ezzel szeretném megcáfolni azt, hogy számít a hely, ahol megismered a lányt. Az egyik exem egy lány barátom születésnapi buliján ismertem meg, a másik exem évfolyamtársam volt az egyetemen, a harmadikkal meg anyám hozott össze, valami ismerősének a lánya volt. Valamelyik jelző biztosan illett mindegyikre a rendetlen, igénytelen, hűtlen, butus, hisztis, flegma, lekezelő közül...


Vond le a következtetéseket.

2019. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Te mit tudsz nyujtani ezert?

Munka utan kanapen fekvest?

Te hany novel voltal eddig?

Bulizol, cigizel, iszol?

2019. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Na latod én nőben kb ilyen vagyok mégse vesznek észre :-D


Oké nem is keresek szóval nem tudom észrevennének e. A legtobb pasinak azonnal a szex kell :-(

2019. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
És szerinted veled jól járna egy ilyen nő, kérdező?
2019. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen. Sokat tudnék adni számára. 🙂
2019. okt. 21. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy képes vagy ezt az ő szemszögéből nézve megítélni?
2019. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen. De ehhez első lépésnek meg kell ismernünk egymást mindenféle negatív előfeltételezés, hiedelemrendszerek nélkül.
2019. okt. 21. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy kepes valaszolni, neked is csak elvarasaid vannak, de ennyi,ezert nem talalsz senkit.
2019. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!