Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben mi jó, hogy ma este már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi jó, hogy ma este már nem az első eset, hogy egy nő kiírja, hogy otthagyta a szeretője? Ugye párkapcsolatban lévő férfi, ezek a nők (ahogy tapasztalom sok nő ilyen mostanában, hogy az kell, aki másé) meg el akarták venni, de nem sikerült.

Figyelt kérdés
Aztán van pár kommentelő aki még budítja (gondolo nő), hogy vedd el, ami jár neked, szerezd vissza a férfit, ha házas akkor is. Vicc az egész, álmomban sem tennék olyan férfiként, hogy egy nőt el akarok venni valakitől. De a nők úgy néz ki, hogy gátlástalanok. Tisztelet a kivételnek.
2019. nov. 14. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A nőknél a hatalom, a punci...csak nem mindegyik kapott észt hozzá. Ennyi.
2019. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

:)) most ez a comment 0 pontot fog kapni de megeri.


En azt emelnem ki ferfi-no ellentetben hogy a nok meg akkor is bosszut akarnak allni amikor mar haldokolsz. Egy ferfiban van tartas. Logikusan cselekszik. Egy no erzelmi alapon.


Azert valljuk meg ferfikent eselyunk nincs egy olyan no ellen aki tudja mit csinal es tudja hogyan lehet egy ferfit lenyugozni...

2019. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na másodikat már valaki le is pontozta. Nem tudom miért, de igaza volt neki is, mint az elsőnek is. Mindegy, egy biztos, hogy nekem férfiként nem lenne gusztusom arra, hogy azzal a nővel legyek ott pl minden 3. nap éjszaka, akit a közbülső napokon más férfi ,,használ". De lehet csak én vagyok így, nőknek ez jó valamiért, ha felváltva használnak egy jó pasit.
2019. nov. 14. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szomorú, hogy ennyire elzüllött a társadalom. Alapvetően az, hogy lassan normális, közönséges dolognak tekintik, hogy házas férfiak és nők szeretőt tartsanak vagy járjanak el szeretőnek - nagyon nem helyes. Egyik nem részéről sem, nem érdekelnek a "de hát a másik is csinálja" felkiáltás, ilyen elven gyilkolhatnánk is, hiszen a Késes Guszti meg az Olányos Filemon is gyilkoltak.


Az sem érv, hogy "megérdemli". Szar kifogás a "férfi vadászösztön" a "véletlen volt" a "nem éreztem magam nőnek" "részeg voltam" stb. Szánalmas kifogások.


A legtöbb ember gátlástalan, sajnos.

2019. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Egy pillanatra elgondolkodtattál kedves #2-es, és magamba néztem...de, csak egy pillanatra. :)

Jó lenne hinni, h van különbség a két nem között, de nincs, pont te magad cáfoltad meg magad... "Azert valljuk meg ferfikent eselyunk nincs egy olyan no ellen aki tudja mit csinal es tudja hogyan lehet egy ferfit lenyugozni..." - kérem szépen, hol itt a racionalitás? :))

Érzelmi alapon működünk, csak a férfiak lehet nem is tudják... ill. merik bevallani, h balfaxok. :)


Nincs különbség, csak az intelligenciában. EQ+IQ, aztán ki milyen nemű, az mindegy. ;)

2019. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nő írta ki? És hogy nem ugyanaz? Esetleg te írtad ki? 3-bol 2 kérdés kamu. Van, aki napi többet is kiir.
2019. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

"Egy ferfiban van tartas. Logikusan cselekszik. Egy no erzelmi alapon."



A hónap vicce!

2019. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!