Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik lehetnek az okok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az okok arra, ha egy lányt mindenki csak megdugni akar, senki se szeretne vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 10:21
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából a legjobb barátnőmre és saját magamra is gondoltam a kérdés kiírása közben.

Barátnőmről annyit, hogy ő nagyon szeretne egy normális kapcsolatot, férjet, meg majd családot, összeköltözni, stb, mégis csak olyanok találják meg, akik csak szexet szeretnének tőle. Pedig tök értelmes lány, mindenről van véleménye, vannak céljai, tesz is értük, mindenkivel kedves, és jól is néz ki. Annyi a "defektje", hogy részegen kicsit ribi (ha szingli)... De akikkel normálisan ismerkedne, azokat nem részegen ismeri meg, tehát ők nem tudnak erről.

Én nem szeretnék családot, egyáltalán nem vágyom se gyerekekre, se házasságra, de még összeköltözésre se feltétlenül, de azért mégis degradáló, hogy csak egy lyukat látnak bennem. Imádok egyedül utazni backpacker módon, mert így születnek a legjobb sztorik, és olyankor csak magamra számíthatok, nekem kell megoldanom mindent, tehát talpraesett vagyok, feltalálom magam, bátor vagyok, jó a problémamegoldó képességem, nem pánikolok egyből, hanem gondolkozom a megoldáson, nyitott vagyok, és teljesen jól elvagyok egyedül is. Most nem igazán szeretnék kapcsolatot, de majd olyat szeretnék, ahol sokat utazunk együtt, meg ha itthon vagyunk, akkor se a tévé előtt döglődünk, hanem kimozdulunk, programokat szervezünk. Ott rontanám el a dolgokat, hogy adok a külsőmre és csinosan öltözködöm? 60%-ban szoknyát hordok, meg magasszárú (de lapostalpú) csizmát, ez már ribisnek számítana? Vagy az teszi azzá, hogy vékony vagyok, és mások szerint jó az alakom? A legelső "majdnem kapcsolatomnál" azt valóban elrontottam ott, hogy túl hamar lefeküdtünk, ezt vállalom, de az volt az első kapcsolatnak induló dolog az életemben, nem volt túl sok tapasztalatom előtte (meg utána se egyébként). De nehogymár ez a hiba miatt döntsön úgy az összes fiú, hogy egy dugásnál többet nem érek... Hisztis se vagyok, illetve abszolút nem vagyok féltékeny típus se (ez a barátnőmre is igaz).

2019. nov. 12. 00:50
 22/29 anonim ***** válasza:
# 12 vagyok, az én egyik folyton így járó barátnőm is egy átlagosan csinos, egyáltalán nem bögyös-faros vagy párducatestű cicababa :), inkább szolid, és nagyon okos, több diplomás, bátran egyedül 0 forintból is világjáró lány volt (még Afrikában is önkénteskedett). Aztán akadt a horgára már majdnem harmincasként stabil kapcsolat, akihez később férjhez ment, születtek gyerekek, és belőle egy nagyon konzervatív, ráadásul vallásos és szerintem most kiegyensúlyozott családanya lett, aki hétvégenként a családdal a hátán kirándul. De addig évekig, majdnem egy évtizedig is drukkoltam újra és újra és aztán tarthattam kb. 3 havonta a vállam (vagy a telefont). Persze mit tudom én, nem ismertem minden fiút se személyesen, de nekem tényleg az a gyanús, hogy egyrészt elég hamar lefeküdt mindegyikkel, mert ő is szerette a szexet (talán ebben is nagy volt benne a felfedezői hajlam:)) és mivel akkor még épp liberális nézeteket vallott, ezt nem gondolta "erkölcsileg" fontosnak, inkább természetesnek (ezt sokszor hangoztatta is, szóval a fiúk is gondolom, tudták), másrészt biztos hatalmas szeretetéhsége volt és ezzel mérte magát (zűrös család, szülőknél is kötődési problémák, kicsiként folyton fiúnak öltöztették, a szülők elváltak és ő mindkettőnek csak teher volt), amit még a rendesebb fiúk is úgy éltek meg, hogy túl matrica és ezzel a nagy "ugye szerinted is" lelkesedéssel csak ő irányít, ami egyszerűen fárasztó (utóbbit az egyik akkor még közös barát "lelőtt házinyúltól" :) is tudom, aki miatt aztán szintén hetekig depressziós volt). Ettől még nem az ő hibája, és hát minden jó, ha vége jó. Szerintem ha most megkérdeznéd, tuti azt mondaná, hogy nem volt véletlen, biztos ezekből tanulnia kellett, és örül, hogy nem kötött ki hamarabb valamelyiküknél.
2019. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki igazán mélyen érez irántatok az sosem érdekel titeket. Belemartok előszeretettel a másik lelkébe. Ne csodálkozzon egyik nő sem amiért sok férfi azt mondja hogy nőt csak "arra" szabad használni
2019. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
28%

Egy súlyos titkot árulok el neked, kérdező. Mi pasik minden nőt meg akarunk dugni. Hogy aztán ezen kívül mit akarunk még tőle, az többnyire az első aktus után dől el.

DE! Ezzel korántsem azt akarom mondani, hogy most aztán ugorj fejest rögtön mindenkivel az ágyba. Sőt! Elárulok még egy titkot. MI pasik nem szeretünk olyan dolgokról tanulni, ami nem érdekel minket. Márpedig qrvára nem érdekelnek minket a női lélek rejtelmei. Atavisztikus beállítottságunk, hogy a nő kedvéért örömmel megküzdünk a hétfejű sárkánnyal, a kardfogú tigrissel, egy egész ellenséges hordával, vagy bármivel, ami nagyobb és erősebb nálunk, de női lélektől hideglelést kapunk. Ahhoz tehát, hogy mégis tanuljunk erről, rá kell kényszeríteni minket. Ez pedig csak úgy fog menni, ha nem korán csúszik le a bugyi.

Sajnos ez egyáltalán nem egy biztos megoldás, mert a mai világban minden valamirevaló pasi minden ujjára 10 ágybetétet is kap, így ha te nem állsz be a sorba, könnyen lehet, hogy tanulás helyett továbblép a könnyebb kalandok felé. De ha az alatt az idő alatt, míg veled van, észreveszi, hogy az élet minden területén társa tudsz lenni, jó esélyed lesz tartós kapcsolat kialakítására.

2019. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Yoda m. ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Rengeteg oka lehetséges, most kettőt (talán a leggyakoribbakat) mondok a sok közül, ami valójában egy:

1. Ismered biztos:

- Mond csak Apa - kezdi panaszos hangon a lány az apjához fordulva. - Mondd... miért van az, hogy akárhányszor lemegyek a klubba, engem minden hapsi csak meg akar dugni! - Mire az apja a következőt válaszolja. - Nézd lányom, ha Te mindig olyan ku@vásan öltözöl, amikor lemégy... akkor mégis mit vársz azoktól a kanoktól, akik oda járnak vadászni? -

2. "...mégis csak olyanok találják meg, akik csak szexet szeretnének tőle." - Nem jó helyen forgolódik, ha ez áll fönn. Ergo, másfajta közösségeket kellene látogatnia, ahol a fiúk inkább ismerkedni szeretnének, nem csak(!) dugni.


Másfelől a 23-ra reagálva mondom... No ez ma eléggé jellemző és elég sok gondot okoz napjainkban:

- Az emberek a tárgyakat (dolgokat) szeretik és az embert meg használják, kihasználják.

AHELYETT, hogy az embert szeretnék és a tárgyakat használnák (ki)!

Hmmmmm...


Az ERŐ legyen Veletek!

2019. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%

"Ha valaki igazán mélyen érez irántatok az sosem érdekel titeket. Belemartok előszeretettel a másik lelkébe. Ne csodálkozzon egyik nő sem amiért sok férfi azt mondja hogy nőt csak "arra" szabad használni"


Na azért nehogy szentté avassad magadat. Ha annyira mélyen éreztél volna bárki iránt is, ezt a következtetést sose vontad volna le.

2019. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Yoda m. ***** válasza:
76%

Hééé Miquel! Inkább csak a magad nevében beszélj!


1. "a női lélektől hideglelést kapunk" - Csak Te, mert én pl. nem. Megtanultam együtt működni vele. A Női lélekkel. Úgy kezdődik, hogy: ELFOGADÁS. Ennyi.


Az ember mindig attól kap hideglelést, amit/akit nem ismer. És talán arra is gondoltál... hogy a Női lélek igencsak kiszámíthatatlan. Ez igaz.

Amikor akár örülhetne is... de inkább elkezd sírni... aztán meg amikor simán egyetérthetne veled, elkezd hisztizni... stb. Ez igaz is.

Mert - ahogy mondják is - alapvetően érzelmi beállítottságú. Nem pedig racionális, mint a férfi. Ezért is jön össze oly nehezen egy-egy kitartó párkapcsolat. Mert mindkét fél (lány & fiú) a saját mentális had-álláspontját védi. Foggal-körömmel... és ragaszkodik hozzá. (Hajlandó le is ordítani a másikat, hátha úgy már ért a szóból...) - Mindig csak az ÉN... ÉN... nekem van IGAZAM!

Ezt teszi az ego-s elme.


2."hogy az élet minden területén társa tudsz lenni,..." - helyett... vagyis:

"hogy az élet minden területén társai tudtok lenni egymásnak..." - Na így már másképp hangzik...


Vagy tán nem jól mondom?

2019. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%

Hé, Yoda!

Még csak egyedül reklamálsz? Meg voltam győződve róla, hogy általános felhördülés következik az "általánosítás" miatt. Pedig amit írtam, igaz. Az, hogy valaki még nem ismeri fel, nem jelenti azt, hogy tévedek. Mivel régóta reagálsz már a válaszaimra, talán tudod, hogy elég sok kapcsolatom volt, és hogy régóta boldog házasságban élek. Sőt azt sem szoktam véka alá rejteni, hogy amióta csajozok (44 éve) folyamatosan tanulom a NŐT. (Sikereim talán jelzik, hogy nem is hiába-) Ennek ellenére most, 60 évesen sem merném kijelenteni, hogy tisztában lennék a női lélek bugyraival. Sőt, arra sem merném letenni a nagyesküt, hogy létezik olyan nő, aki tisztában lenne velük. Egyszerűen azért, mert a nőket az érzéseik vezérlik. (Valljuk be, nem is rosszul.) Az pedig, hogy adott nő egy adott szituációra hogyan fog érezni, teljesen az egyén, a hormonális állapot, a holdállás, és egy rahedli egyéb körülmény függvénye.

2019. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Yoda m. ***** válasza:
49%

Miquel, csak nem csodálkozol?

"...most, 60 évesen sem merném kijelenteni, hogy tisztában lennék a női lélek bugyraival." - Ez teljesen természetes, hiszen nem csak a férfi, hanem a Nő is folyamatosan változik. (Eleve ~7 évente kicserélődik minden sejtje) Nem is lehet a Női lelket megismerni, de megérteni pláne nem. Csak elfogadni lehet olyannak, amilyen. Ámbár sok férfi "lelkével" kapcsolatban is vannak fenntartásaim... Hogy az megismerhető lenne-e. (Ha egyáltalán van neki) Akár még ha a saját lelkemet, az élet dolgaira történő reagálásaimat figyelem is... mindig másnak látszik. Na ez sem egy előre megírt forgatókönyv! Az a helyzet - úgy tűnik - senkié sem az. Főleg a Nőké nem. Valószínű nem egy fix, bebetonozott és racionális döntés-halmaz tudásbázisára alapozhatták elméjüket és évezredeken át a szocializációjukat. Ezért is van, hogy én már úgy kb. 250 éve (:D) leszoktam arról, hogy vizsgálódjak a Női lelkek félhomályában... Mindig csak eltévedtem. Inkább azt kezdtem megfigyelni és gyakorolni, hogy én magam hogyan tudjam elfogadni, kezelni a Női lélek habitusát, érzékenységét, netán kirohanásait... Hogy az se Neki, se nekem ne fájjon.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!