Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik lehetnek az okok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az okok arra, ha egy lányt mindenki csak megdugni akar, senki se szeretne vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 10:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

Valószínű jó a teste. Ennyi elég a pasiknak.


A személyiséget én kihagynám a dologból, mert az hosszútávú ismerkedés során derül csak ki. Náhány mondatból (néhány nap találkozás és beszélgetés után sem!)nem fogja senki megmondani, hogy milyen személyisége van Julcsának. És látszatra sem, mert a látszat sokszor csal. (pl. Az én személyiségem és külsőm totál ellentéte egymásnak, és nem vagyok kényes cicababa egyik oldalról sem, mégis mindenki ezt hiszi, aki a külsőm alapján ítél meg. aztán jönnek a "csalódtam benned" , "nem is olyan vagy, mint amilyennek kinézel" ócska szövegek)

2019. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10%
Olyan barátnőim jártak így, akik az első, max. második randi után modern nőként odaadták magukat meg kicsit túl lelkesen-szerelmesen lógtak a férfin az újdonság vagy pláne egy buli varázsában és hogy végre valakinek tetszenek, ő pedig persze a szexet örömmel elfogadta, de a többi már túl sok volt, úgyhogy pár nap-hét után eltűnt. És akkor jött a pár hét vigasztalan "csak arra kellettem" - kb. mint egy bipolárisnál. Ha ez esetleg stimmel, tanácsom, hogy érdemes olyat választani, akivel az ágyon túl is jól érzitek magatok, tudtok beszélgetni pl. olyan témákról, amik őt is érdeklik, és ne a szexxel akard megvásárolni. Az idő a legértékesebb, ha valaki azt hajlandó rá áldozni a másikra, az már egy jó előszűrő - és ez nem egy csúnya taktikázás, csak önvédelem.
2019. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát, esetleg a számmisztikát segítségül tudnám hívni, de ahhoz tudnom kéne a telefonszámát.
2019. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
32%
#10: ez a mindenkit nem magyarázza. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!
2019. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%
jaja egy borzalmas személyiség...
2019. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%

14: hát pedig de. Elég érdekesnek tartom magam és nem csak a külsőm van (bár arra is nagyon adok), mégis évekig ez volt a problémám. A többség randi után csak arra volt képes, hogy felajánljon egy barátság extrákkal vagy egy szexkapcsolat viszonyt rendes kapcsolat helyett, mert "hirtelen" rájött, hogy élni akar még meg nen fér bele más az életébe meg a többi hülyeség, mikor már a tali előtt jóval letisztáztuk, hogy részemről komolyat vagy semmit.


3 év keresgélés után találtam meg a mostani páromat és nem akartam elhinni, hogy udvarolni akar és velem lenni és nem tologatni a felelősséget és az elköteleződést egy nő mellett. Hogy nincsenek kötődési meg bizalmi problémáji és nem csinál a szájából segget a farka miatt... Pedig semmit sem változtattam. Eg a huszonéves srácok rákfenéje. Lekötözhetetlenek és a farkukon kívül semmit sem akarnak letenni az asztalra egy nővel szemben. Még jóformán a beszélgetéseikbe sem fektetnek energiát, nemhogy egy kapcsolatba. Tisztelet a kivételnek.


Aztán az ismerőseim közül, akikkel ugyanígy megjártam előtte, jött a pampogás, hogy kár, hogy foglalt vagyok. Ember, vagy 3-4 éved volt normálisan összejönni velem. Most már kussolj.


Itt sem én voltam a hülye. És unalmas már ez a duma, hogy ha jobb vagy belsőre, akkor nem csak megdugni akarnak. A francokat nem. Lehetsz akármilyen poénos, szép csaj, ami miatt kezdeményeznek, lehetsz geek, ami miatt népszerű leszel az egyetemen a fiúk körében, lehetsz okos, nyitott érdeklődő, mikor kimondod, hogy komoly kapcsolatot vagy semmit, senki sem marad melletted pár megszállott, problémás lelkületű incelen kívül. Trófeát akar a többség és mutogatni a többinek, hogy mit akasztott, de felelni a kapcsolatért már nem.

2019. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Elviselhetetlen buta lotyó valószínűleg.
2019. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
34%

16

Like

Mondjuk ráadásul a poénos az nem egy barátnőnek való tulajdonság a fiúkák körében általában. Ritka aki lépést tud tartani és lekörözi a jobb poénokat. Valaki egyszer ki is fejtette hogy az nem nőies, ha a csaj jobb poénokat mond mint ura és parancsolója. Hogy képzeli :)

Sokan egyszerűen behódoló, veszélytelennek tűnő megcsalnivaló nőt keresnek. Aztán koppannak mert épp a veszélytelennek tűnő nő fogja őket rommá csalni. Szóval eleinte még nekik sincs meg a tapasztalatuk és félreválasztanak.

2019. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

"Elég érdekesnek tartom magam "

Az egy dolog, hogy minek tartod magad...

2019. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

19 a párom is elég érdekesnek tart azóta már pár éve... :) Ja, biztos hazudik.


Egyesek mindenkit dugni akarnak, aki jól néz ki. Aki nem, azt inkább meg sem környékezik, de az még mindig jobb egy komoly kapcsolat helyett. Ezt olyan nehéz felfogni? Bármit csinálhat az ember, sokan akarnak dugni, egy vonzó nő külsejére meg jobban rágerjednek, jobban betalálják, jobban nyalakodnak és próbálnak meg neki hazudni a szexért. Azoknak meg, akiknek a belső a fontos, az embernek magának kell megtalálnia és tenni érte, az ilyen szutykok félresöprésével. Nyilván ha a külsőd nem vonzza úgy a figyelmet, vagy nincs semmi, vagy ami van, annak biztosan köze van a belsődhöz is. Ha szép vagy, akkor meg senki sem tudja, hogy az illető miért bájolog épp neked. Általában azért, mert addig lát, hogy popsi, cici, aranyos arcocska, demegdugnám.


Nyomorék.

2019. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!