Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akiknek valamilyen fajta és szintu komplexusuk van, hogy nem elég jok a noknek?

Figyelt kérdés
Volt anno 4 barátnom, 2 éve sajnos senki, 33 vagyok. Mára eljutottam oda, hogy 20-25 visszautasitas után kevésnek érzem magamat a nokhoz és inkább nem probálkozok, mert megint jonne a nem válasz. Ugye a 4 barátnombol 2 megcsalt, és osszejott egy jobb vágásu, tehetpsebb férfival. A 3. nem csalt meg, csak otthagyott egy nem tul jokepu, de nagyvallalkozoert. A 4.el kozosen szakitottunk, de azota mar o is egyutt van egy vezeto gépészmernok szakemberrel. Régen jo volt egy átlag csinos nokez, hogy atlagos kinezetu és átalgos keresetu diplomas férfi, mint en. De idovel mind a 3 no mas lett, és tobbet, jobbat akart, mind kulsore, mint anyagilag. Lehet nem ilyenek alapjában véve a nok, de én belehuztam a ,,joba,, nagyon.
2019. okt. 31. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki azért szeret, mert jóképű vagy és diplomás, akkor nyilván nagy eséllyel idővel lesz nálad jobb is.


Nekem eddig csak egy kapcsolatom volt, de ő nem csalt meg, közösen szakítottunk, mert ő külföldre ment, én meg ott nem tudtam elképzelni a jövőt. De még csak nem is haraggal váltunk el.


Ha 4 kapcsolatból 3-nő megcsalt vagy másért hagyott el, most meg már 25 nőnek nem is kellesz, akkor tényleg felmerül, hogy van valami, nem?

Nem bántani akarlak, ezen tudsz változtatni, pl önismeret, pszichológus stb kéne hozzá.

2019. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Azt elfelejtettem, hogy nekem vele már az eleje óta nem arra épült semmi, hogy jóképüség meg diploma.
2019. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31 évesen még nem élek egyedül és nincs autóm. Ez mondjuk nem komplexus de így nem igazán mernék leszólítani senkit mert milyen dolog már, hogy nem tudom magamhoz meghívni se ha úgy adódik.
2019. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy? Én tökéletes vagyok és vicces amikor olyan mondja meg a véleményét rólam aki nem is ismer. Még hogy babap#csű. Nem is látott rólam képet akkor meg mit okoskodik? Ilyen idi#tákat. Tökéletes vagyok mint mindig. 😎
2019. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam évtizedekig. Aztán rájöttem, hogy a maximalizmusom káros, mert toronymagasan több vagyok mint az átlag. Ott volt a forduló pont. Most már teljes nyugalommal és magabiztossággal élvezem az életem. Mindenem megvan hozzá, sőt, sokkal több is mint amire szükségem van. Ezért hálás is vagyok az Istennek, a sorsnak, magamnak, a szüleimnek, a feleségemnek, a lányomnak...


A komplexusokat a külvilág gyártja, hogy fogyasztásra ösztönözzön. Az emberek meg rohannak, de sosem érik el a célt. Viszont elmennek a saját életük mellett.


Nekem nincs tetoválásom. Puff neki. Nem vagyok trendi. Nem vagyok szétgyúrva, csak szimplán sportos vagyok. Húúúú, de nagy baj. A mobilom már 4 éves, a fb-on 45 ismerősöm van szándékosan. Ajaj... :D


Tanácsként annyit mondok, hogy ne úgy akarj tetszelegni, hogy felveszel egy álarcot. Én rendesen élvezem, hogy kívülálló vagyok, mégsem panaszkodom, sőt! Élvezem az életem, élvezem a pillanatot. Én pl. ma láttam a felhőket, és élveztem a napsütést. Bizony, a való életben ezek is jelen vannak... ;)

2019. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is négy komoly kapcsolatom volt eddig.

Sajnos egy gyerekkori baleset nyomai életem végéig látszani fognak az arcomon, így mára már simán elhiszem, hogy emiatt lett vége mind a négynek, mivel nem sokkal utánam mindannyian összejöttek egy-egy teljesen átlagos, hibátlan arcú pasassal.

Az is igaz, hogy a négyből kettőnél örültem, hogy vége lett, mert eléggé akaratosak voltak, és ismerkedéskor teljesen más arcukat mutatták. A másik kettő pedig csak egyszerűen nem akart/tudott továbblépni a közös élet felé. Érdekes módon a szakítást követően hamar sikerült nekik is, mással.

Ezek után kicsit nehezen hiszem, hogy a külsőségek nem számítanak... :)

2019. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A külsőség mindig számít, elsősorban az ápoltság, az öltözködés.

De nem hiszem, hogy a sebhely az arcodon oka lett volna, hogy vakvágányra futottak a kapcsolataid, mivel el se kezdték volna.

Más lehetett a gond, az ok.

A komplexusod miatt vezeted vissza, s így az igazi okot nem tudod kiküszöbölni.

2019. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Selejtek miért akarnak nőt?
2019. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Jó nagy selejt lehetsz.
2019. nov. 1. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!