Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelenthet a nőknek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a nőknek ez a fajta viselkedése?

Figyelt kérdés

Gyakran hebegnek-habognak a jelenlétemben. Ma is előfordult. Nem tudta elmondani a csaj a mondandóját, háromszor is összezavarodott. Gyakran előfordul.

Mi lehet ennek a fő oka? Nem vagyok jóképű, nagyon nem! Viszont megbékéltem vele már rég és magabiztos vagyok, nem esek hasra ha egy csinos nővel kell beszélnem.

Két lehetőséget látok:

- vagy nem tudják hova tenni hogy mire van ekkora arca ennek a ronda palinak

- vagy zavarba jönnek hogy egy ronda férfivel kell beszélgetniük amit nem akarnak.


2019. aug. 12. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért fontos? Tudod h ahány nő annyiféle ok.
2019. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Undorodnak valamilyen szinten, hogy kommunikálniuk kell veled. És látják rajtad, hogy tudod, hogy bűn ronda vagy , de így is odamersz állni eléjük. Ettől megzavarodnak, mert nem tudja a kis nyúlványagyuk összerakni a képet és lefagynak gyakorlatilag.
2019. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te miért gondolod azt, hogy mások viselkedése kizárólag rólad szól, te váltod ki belőlük?

Az eszedbe se jutott, hogy az illető ilyen természetű, vagy más miatt van zavarban, vagy olyan témáról kell beszélnie veled, ami zavarba hozza, vagy egész egyszerűen csak te látsz bele dolgokat.

Amúgy a fő oka szerintem az, hogy manapság nagyon sok embernek okoz nehézséget a szóbeli kommunikáció, hozzászoktak a telefonnyomkodáshoz, meg egyébként is, nem sokan fejlesztik a szóbeli kommunikációs képességeiket és képtelenek összerakni egy értelmes mondatot. Tanárként ezt én is naponta tapasztalom, és nem hinném, hogy ez a személyemnek szólna...

2019. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Tetszel nekik. Sokan rondanak gondoljak magukat,amikor jol neznek ki.


N

2019. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet, mert lehet te rondának látod magad, közben meg nem nézel ki rosszul
2019. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Melegük van, és nem tudnak fogalmazni. Álljatok be az árnyékba.
2019. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed, hogy a külsődnek szól? Soha nem voltam zavarban valaki külseje miatt, ellenben igen, ha tudtam, hogy paraszt, bunkó, beszólogatós, lenéző, akivel beszélek.
2019. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ronda pasiktól nem szoktunk zavarba jönni. A magabiztos, férfias kisugárzás és a bunkóság tudja ezt kiváltani a nőkből. Te melyik vagy?
2020. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!