Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társkeresőn szinte minden férfi rendszeresen sportol? Lehet, hogy velem van a gond, hogy nem mozgáshoz keresnék társat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert ez a mai igény :/
2019. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
A rendszeres sport a sörös üveg emeletes a meccsen.
2019. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
A szex is mozgás... 😛
2019. okt. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért zárja ki a kettő egymást? Aki sportol, az máshoz nem kereshet társat? Nem értem a logikádat! Simán elmennék edzésre 1 órácskára, te megnézed a 2 sorozatrészed vagy tudomisén, aztán együtt töltenénk a többi időt. Mi ebben a fura? Gondolom te sem a rutin dolgaidhoz keresel társat. Én sem.
2019. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy rendszeresen sportol, az esetek többségében azt jelenti, hogy néha szokott fifázni. Nőknél pedig azt, hogy van egy bontatlan Béres Alexandra DVD-je.
2019. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

15: Ezen besz*rtam 😂😂😂


Pont ezért nem is írom ki, hogy sportolok. Mert szerintem az otthoni súlyzózás/AB rollerezés meg a gyaloglás nem sport (Agárd-Velence oda-vissza erősebb tempóban heti 2x-3x), az maximum mozgás/ egészséges karbantartása a testnek. :)


41F

2019. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap tekerek egy órát az ellipszistréneren. Most akkor ez sportolás például? Vagy edzés? Vagy mi?
2019. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
22/N, 17-es voltam.
2019. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó nyugi, itt a teremben is vannak, akik éve óta pöszörögnek minden nap a gépeknél, mégse változtak konkrétan semmit... :) se fogyás, se izom, semmi. Mégis elmondhatja, hogy jár edzeni. Mondjuk szerintem inkább beszélgetni. Egyébként a nőkre is igaz ez, mínusz kettővel sétálgat és pletykál a futópadon, vagy messengerezik a lábgépeken, amit közben elfelejt megmozdítani sajna. Mégis elmondhatja, hogy volt a teremben. Szerintem aki valóban és rendszeresen sportol, az ennek a töredéke :D
2019. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!