Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan önkritikus szingli pasi, aki úgy gondolja, hogy nem érdemelne meg egy barátnőt, mert semmi extrát nem tudna neki nyújtani?

Figyelt kérdés
Azért, mert úgyse lenne képes megadni neki mindazt, amit más átlagos pasi igen. Mert én azt érzem, hogy jobb is, hogy nincs barátnőm, mert a jelenlegi helyzetemből kiindulva semmit nem tudnék neki megadni, amitől boldog lenne. Se testi, se lelki boldogságot és anyagi illetve érzelmi biztonságérzetet szintúgy nem.

2019. okt. 27. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogással nem is csodálom hogy nincs barátnőd. Nem akarlak elkeseríteni, de te egy lábtörlőnek lennél csak jó neki. Nem a te dolgod az, hogy a párodat boldoggá tegyed, és nem is az ő dolga az hogy téged boldoggá tegyen. Hogyan fogsz tudni szeretni és megbecsülni másokat ha még saját magadat se tudod szeretni vagy megbecsülni?
2019. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Régen éreztem így, úgy gondoltam nem tudok nyújtani eleget, de azóta rájöttem, hogy alapnak hit dolgokat én tudok, amit mások pl közel sem, viszont mostanára eljutottam oda, hogy nem érdekel az egész, üres vagyok.
2019. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelen. 40F
2019. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, mi van szerinted azokkal a férfiakkal, akikkel mások éreztetik rengeteg helyen, hogy nem ért semmihez, csicskáztatják? Mert én ilyen vagyok. Hogy gondoljak mást magamról, ha senki nincs, aki visszaigazolná, hogy értek a társas élethez pl?
2019. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért hiszed, hogy bármit is meg kéne adnod bárkinek?

1. A boldogság egy tudatállapot, nem körülmények függvénye.

2. Önmagadon kívül másra nem vagy hatással.

2019. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es miért lenne szükséged másokra elismerésére, buzdítására, vagy bátorítására? Pont ez az oka annak hogy sok embert csicskáztatnak, mert tudják hogy nagyon is törődnek azzal hogy ki mit mond nekik. Nem azt mondom hogy magasról le kell tojni mindent, de ha jön egy vihar akkor ne fújjon már el a szél, ha érted mire gondolok. Állj ki magadért, és bizonyíts ne másoknak, hanem saját magadnak.
2019. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok én senkinek semmilyen extrát nyújtani. Nem valamiféle szolgáltatás vagyok. Aki el tud fogadni olyannak amilyen vagyok, nyilván örülök, a többivel meg nem foglalkozok. Nem hiszem hogy az én dolgom lenne extra szolgáltatásokat nyújtani bárkinek is cserébe hogy velelm legyen. Az egész annyira morbid, és ebből látszik,hogyan is épül fel a 21. század társadalma...
2019. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez van, ha szétvalasztod a barátságot a párkapcsolattól. Ne tedd! Egy igazi kapcsolat az barátság testiséggel fűszerezve. Egy normális nőnek nem kell semmit se nyújtanod, mert úgy kellesz neki ahogy vagy. Viszont ezzel a hozzáállással csak elszúrod. Ne akarj több lenni aki vagy és próbáld barátságként felfogni az emberi kapcsolatokat. Ha nincs barátság két pár között, felváltják az elvárások, számonkérések és ott ette meg a fene az egészet.
2019. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 cm-es a farkam, örüljön a csaj, hogy megkapott engem. Persze, majd még én tegyek érte...
2022. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!