Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért ilyen felszínesek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ilyen felszínesek? Miért csak a külső, tastalkat, paraméterek számítanak?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkoztam a nőkkel. Ismerkedni, szórakozóhelyen, buszokon, parkban...stb. Bátor voltam, erőt vettem magamon, mentem a nők után, megszólítottam....kávézni, italra..stb, tudjátok, mint rendesen lenni szokott, vagy rendesen kellene.

De, a nők végig néztek rajtam...beindult a női logika, értékrend és sajnálkozva, szánakozva...elutasítottak.

Ki ki a maga módján, volt, aki meg is mondta, volt aki finoman, volt aki durvábban. (volt, aki sértésnek vette, hogy képzelek én ilyet? De, hisz én egy "pasika" vagyok, nem vagyok férfi. Hogy inna meg velem meg egy kávét?....)


Egyszerűen a szemükből láttam, hogy nem néznek rám férfiként, komoly partnerként.

164cm vagyok és a hozzám illő nőkkel próbálkoztam, 160cm körüliekkel.

....és a tapasztalat: az alacsony lányok is magas pasit akarnak. 180cm körülit.


Tényleg csak ennyi a női inteligencia? Ez az értékmérő, ki milyen magas? Ennyire felszínes minden nő? Ez elképesztő!


Mára már feladtam! Elég volt!



2019. okt. 27. 09:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%

"amíg egy átlag férfinak 10 korban hozzá illő nőből 5-6 biztosan tetszik"


Tehát egy 40-es férfinak 5-6 40-es nő tetszik, vagy ez csak a 20 éves, feszes testű, babaarcú lányokra érvényes?

2019. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Nem ismerkedek olyan pasival, aki pusztán a külsőm alapján ítél meg. Márpedig ha odajön valaki az utcán, az semmit nem tud rólam, csak ezt látja." - Írja egyik hölgy válaszadó (gondolom).


Tudod, nem is olyan régen, talán 30-40 éve... amikor még hírmondója sem volt olyan cuccnak, hogy mobiltelefon, no meg internet... az emberek utcán, tereken, színházban, táncházban, iskolában, munkahelyen, bálban, esküvői lagziban, stb. helyeken ismerkedtek. Hogy MIÉRT? Mert nem létezett olyan és annyi társkereső szolgáltatás (lásd: internet), mint ma meg igen. És nem úgy közlekedtek... lehajtott fejjel, böngészőjüket bámulván, majd orra bukván... utcán, padon, tereken, BKV-n, vonaton, vagy sétálván, tehát bárhol.


Ezért (nem másért) sokkalta többet néztek az orruk elé, jóval messzebbre is... és sokkalta hamarább észrevették azt a partner-jelöltet, akit >HD kijelzőre tapadva, lesütött szemmel és feltornászott ego-val észrevenni lehetetlen. (És ez persze oda-vissza egyformán működik)


Nem a női intelligenciával van a baj. Ne hogy azt hidd, hogy fiú sors-társaid olyan sokkal különbek. Sokan csak mit vesznek észre egy-egy potenciálisan kiválasztotton? Hát ami messziről rikító, ami kívülről jól látható és ha az csili-vili és kitűnően domborodó, (sokszor inkább feszítő)... színpompás, mint a papagáj tollazata, akkor ugye sokkalta hamarább kitűnik a szürke tömegből... Ha ilyen körökben, ilyen lányoknál próbálkozol... garantált a kudarcod. Mert ők többségében valóban az arszlán, menő >180-as hapsikra vadásznak. No persze tisztelet a KIVÉTELNEK. De a kivételek igazából nem is annyira vegyülnek a kitűnni vágyókkal. Ezt kell észrevenned... és keresned... keresned ott, ahol még nem jártál, amire még nem gondoltál... hogy akár OTT is lehet...


Valójában csak egyet tudok javasolni számodra: Kitartás! És mindig VÁLTOZTASS!

Változtass a közeledési stílusodon, változtass az öltözködéseden, változtass bármin, ami terád eddig jellemző volt. (Hogy mi rád a jellemző, erről leginkább rokonaidat kérdezd, mert az ember önmagát... hát hogy is mondjam... sokkalta kevésbé ismeri jól, mint egy, de inkább több(!) kívülebb álló.

Szóval, az egyetlen amit tehetsz, hogy ott keresed a hozzád valót és úgy, ahol és ahogyan eddig még nem tetted. Legalábbis ezen legyél.


Ez a javaslatom.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!