Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért ilyen felszínesek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ilyen felszínesek? Miért csak a külső, tastalkat, paraméterek számítanak?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkoztam a nőkkel. Ismerkedni, szórakozóhelyen, buszokon, parkban...stb. Bátor voltam, erőt vettem magamon, mentem a nők után, megszólítottam....kávézni, italra..stb, tudjátok, mint rendesen lenni szokott, vagy rendesen kellene.

De, a nők végig néztek rajtam...beindult a női logika, értékrend és sajnálkozva, szánakozva...elutasítottak.

Ki ki a maga módján, volt, aki meg is mondta, volt aki finoman, volt aki durvábban. (volt, aki sértésnek vette, hogy képzelek én ilyet? De, hisz én egy "pasika" vagyok, nem vagyok férfi. Hogy inna meg velem meg egy kávét?....)


Egyszerűen a szemükből láttam, hogy nem néznek rám férfiként, komoly partnerként.

164cm vagyok és a hozzám illő nőkkel próbálkoztam, 160cm körüliekkel.

....és a tapasztalat: az alacsony lányok is magas pasit akarnak. 180cm körülit.


Tényleg csak ennyi a női inteligencia? Ez az értékmérő, ki milyen magas? Ennyire felszínes minden nő? Ez elképesztő!


Mára már feladtam! Elég volt!



2019. okt. 27. 09:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

> Discoba minek beszélgetni? Táncolni kell. Végig. És majd utána. A csajszinak a táncából ki tudod szűrni hogy kellesz-e neki. Vagyis hogy elhívhatod-e meginni valamit. Vaaaagy ki cigizni.

Úristen, az a két megoldás, hogy inni mentek vagy cigizni?

2019. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem ismerkedsz inkább a törpék között?
2019. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
Na, megjött a 66-os és hirtelen mindenki aki nem ért vele egyet, lement 10-20%-ra, a saját válasza meg fel lett pontozva 90-re.:))) Hány kérdésnél nyalod még magad, te szerencsétlen?
2019. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Egyik nagyapám amúgy ugyanennyi kb. mint te, sors iróniája hogy aki tetszik nekem csaj, hasonlít egy kicsit a fiatalkori mamamra, én viszont nem tudom felszedni a 185 cm-mel. Ennyit erről a magasság témáról, nem kell elasni magad,mert nem vagy collos, a genetika a legkevesebb mindenkinek van partnere, vagy lenne, ha egészségügyileg lennél totálkaros ami elcsufitja a külsőd pl. akkor lehetne rinyalni.
2019. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nem ismerkedek utcán, mert amikor az utcán vagyok, általában megyek valahova, és nem érek rá leállni beszélgetni ismeretlenekkel, akiknek az elérhetőségemet se fogom megadni két mondat után.


Amúgy mi alapján döntöd el, hogy kihez mész oda az utcán? A külseje alapján, hiszen a személyiségét, az érdeklődését nem ismered. Utóbbira kevés kivétel van, pl, ha látod, hogy olvas egy olyan könyvet, amit te is ismersz, vagy olyan együttes pólóját hordja, akiknek te is hallgatod a zenéjét.


Nem tartom magam felszínesnek, és azzal se értek egyet, ha durvábban utasítanak vissza valakit ok nélkül (nyilván ha rámenős lennél, bunkó stílusú, akkor érthető lenne a bunkóbb elutasítás), de én se tartom túl értelmesnek, amikor valaki idegenek szólít le.


Rengeteg átmenet van az utca és a diszkó közt.

2019. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Én 168 cm magas vagyok (lány), van pár pasi baráti társaságban, akik alacsonyabbak nálam és van barátnőjük.
2019. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismerkedek olyan pasival, aki pusztán a külsőm alapján ítél meg. Márpedig ha odajön valaki az utcán, az semmit nem tud rólam, csak ezt látja.
2019. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A nők a felszínesek de te mész oda csupán arra alapozva ki tetszik meg. Adtak ezek a lányok jeleket (gyanítom mi a válasz) szemeztetek mosolygott rád stb. akár csak egyikük is?

Azon túl hogy alacsony vagy gyanítom izomtalan és sovány is (vagy kövér?) hisz ha izmos lennél és férfias felépítésű nem lennél azzal elküldve hogy fiúcska vagy nem férfi. A kiállásod milyen? Magabiztos jó cuccokban jársz amik jól állnak stílusban illenek egymáshoz és megfelelő méretűek? Milyen a mozgásod? Mennyire vagy jó "előadó" milyen a beszéd készséged? Jól tudsz fogalmazni nem fagysz le nem stresszelsz? Mennyire vagy jóképű? Próbálkoztál már különböző arc szőrzettel? Szép a bőröd és a fogaid?

Az hogy tetszel e sok tényezős kérdés. Ha a kérdéseim többségére nem a válasz akkor nem a magasságod a döntő de még csak nem is megoldhatatlan a probléma. Azok amiket írtam mind javítható fejleszthető hiányosságok.

2019. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Utcán random nem ismerkedek. Tök mindegy hogy néz ki az illető. Tudom sokan itt azt mondják ha helyes pasi úgyse hajtja el a nő. Hát én elhajtanám akkor is. A magasságod egy dolog. A volt főnököm kb 160 centi, de hihetetlen nagydumás, magabiztos, határozott, vicces, pörgős ember. A csapatunk központja volt maximálisan. És szép felesége van. Nem tudom, ő milyen magas, mert csak képen láttam. Szerintem egyszerűen az a titka az egésznek hogy kompenzáld valamivel az alacsonyságodat. Nem pénzre gondolok, hanem olyan személyiséggel ami lehengerlő. És ne random menj oda utcán nőkhöz.
2019. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Törpe vagy és felszínes! Én is elutasítalak 😀
2019. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!