Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy 30 éves pasinak még sosem volt barátnője, mert sosem jött össze?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 30 on túl már nem gáz nekem még ģáz 26 évesen
2019. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem jött össze? Változtatott stratégiát? Elkezdte fejleszteni önmagát? Levonta minden egyes kudarcból a tanulságot?

Igen, gáz.

2019. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon
2019. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek semmi köze hozzá
2019. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, hogy mások véleménye alapján, vagy magad miatt élsz. Ha fontos neked más véleménye, akkor a "gáz" - on kívül nem találsz más jelzőt, talán még a lúzer ideillik. Ha magad miatt élsz, akkor 30 évesen már teljesen tisztába vagy azzal, hogy miért nem volt eddig.

Én 23 éves korom óta nem keresek párt. Az eddigi tapasztalataim egyértelművé tették, hogy nekem ezt felesleges erőltetnem. Na meg vannak egyéb problémáim is sajnos, először azokat kell megoldanom. Próbáltam beleerőltetni magam egy kapcsolatba.,(nem én kezdeményeztem) hát nem ment... Így legalább van időm a hobbimmal foglalkozni. Nem is hiányzik már senki, teljesen jól berendezkedtem a kis világomba és totál nem érdekel semmilyen gázozó lúzerező embernek a véleménye.



25f

2019. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
37 vagyok. Szóval nem gond. Inkább 1 jó kapcsolat, mint 23 értelmetlen.
2019. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem az. És ha az is lenne, meg azt gondolják rólad emiatt sokan akkor mivan? Változna valami? Nem.

Ha most én, mint egy random gyakoris hozzászóló azt mondom, egy lúzer, egy vesztes, béna, gyökér stb vagy akkor változik valami? Szintén nem.

Szóval ne mások véleménye miatt gondolj valamit egy adott témáról, hanem saját magada alakítsd ki azt.

Inkább gondolkodj azon, hogy miért nem jött még össze? Próbálkoztál de elcseszted? Nem próbálkozol? AKARSZ egyáltalán kapcsolatot? AKARSZ egyáltalán próbálkozni?

Változtattál valamit?

2019. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Sosem gáz. Az angol tanárom 40 évesen találta meg az igazit, azóta 2 gyerekük is lett.
2019. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz semmi, ha nincs lehetőséged ismerkedni ez ilyen.
2019. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!