Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz barátnője egy csúnya pasinak?

Figyelt kérdés

Most ezt engedjük el, hogy ne itt sírj meg, hogy tenni kell érte, mert én teszek is érte.

A gond az ott kezdődik, hogy már ha nagy nehezen össze is jön egy randi, akkor az első vagy a második alkalom után úgyis "kioffol" a csaj, mivel vagy talál jobbat vagy kitalál valami kamu szöveget. Az oka az, hogy nem vonzódik hozzám, egyszerűen lehet bármilyen szép a belsőm nem tud vonzódni hozzám mert nem nézek jól ki, ezáltal több találkozás nem is jön létre. De akkor mégis, hogyan lesz barátnőm ha nem vonzó a külsőm? Ha nem tudok vonzalmat kiváltani?

Cuki, rendes, aranyos, odafigyelő stb... ezt mind mondták már, de ez kevés sajnos, mielőtt mondja valaki hogy a belső tulajdonság lenne a fontos. Emellett határozott vagyok, önbizalmam is van, meg céljaim az életbe, itt tényleg csak a külső a gond. Kérlek erre válaszoljatok, hogy ha nem nézek jól ki hogyan fogok majd vonzalmat kifejteni?


2019. jún. 12. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Csúnya barátnőd lesz, akinek szép a belsője.
2019. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak ugye hozzá meg én nem vonzódom, de ugye ez nyilván igaz fordítva is.

Akkor nem áll túl szép jövő előttem a társkeresés kapcsán

2019. jún. 12. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

A csúnyáknak azért nincs párjuk, mert ők is szépet szeretnének. Majd amikor összejön egy nő/ffi, akkor meg örülnek, hogy legalább már nem vannak egyedül.

A kollégám mesélte, hogy neki sosem tetszett a felesége külseje, de mint ember jól megvannak. Szerintem ez valahogy így működik a többségnél is. A strandon szétnézve, elég sok olyan embert láttam, hogy szó szerint lehangoló volt a látványuk. Elhízva, szétfolyva, egyszerűen gusztustalannak tartanám, ha nekem egy ilyennel kellene ágyba bújnom.

2019. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahol összejön a második randi, ott 100%, hogy nem a külsőd miatt offol, hanem kicsit jobban megismert, és a belsőd miatt.

Az első blikkre kiderül, ha valaki csúnya, ahhoz egy randi se kell, a szia után lehet offolni.

2019. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. randin is minden rendbe volt és Ő mondta, hogy cuki meg kedves vagyok...
2019. jún. 12. 13:42
 6/11 A kérdező kommentje:
M1 nem értem az egészet, elengedem ezt a randizást még össze nem szedem magam. Meg kell változzak, a normális rendes srácok úgyse kellenek senkinek.
2019. jún. 12. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:

"a normális rendes srácok úgyse kellenek senkinek."

Talán a csúnyácska lányoknak pont ilyen srác kéne, csak sajna a srácnak meg nem kellenek ilyen lányok. :(

2019. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én szerelmem se egy Adonisz, de az intellingenciája és úgy egészben ahogy van imádom.. nem utolsó sorban nagyon érzéki!!! nagyon jó hogy összehozott a sors minket..
2019. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez összetett. Például izmos adoniszra gyúrod magad. A külsőd alapján szupermodelleknél is lehetne esélyed. De egy ilyen nő majd elbuszozgat veled, ha még jogsid sincs? Ugye..... Sajnos minden területen fel kell turbózni magad, egy terület nem lesz elég.
2019. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!