Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda vagy átlagos férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda vagy átlagos férfiaknak miért nem jöhet össze egy átlagos (vékony) nő?

Figyelt kérdés
Most nem azt mondom hogy egy malac srácnak miért nem jut szép lány! Hanem hogy egy amúgy teljesen átlag hapsi, aki nem herceg a fehér lovon de azért nem nyomi, az sem kap normal csajt csak kövéret vagy örök magányt. Miért igazságtalan az élet ?
2019. okt. 23. 12:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%

5: Igen, egyetértek.


7: Váó, igen, a nőknél 50 vagy 55, a férfiaknál 60 vagy 65% az elhízás aránya. Azt a rohadt. Kemény.

Oké, értem én, hogy a nemek minél jobban egymás ellen fordulnak, de azért hülyeségekben ne már. Ez olyan, mintha te azt mondanád, hogy én nagyobb bűnöző vagyok, mert én 10 millió forintot loptam el, te meg csak 9 milliót. A férfiak és a nők is nagyságrendileg egyformán el vannak hízva (igen, vannak százalékos eltérések) és mindkét nem tagjainak egészségesen kellene élnie.


8: Kádár Jancsi bácsi világa is beköszönt. Nem, egy normális világban semmire nincs állami támogatás, hanem az állam kevés adót von el a fizetésekből, ezért ezeket megengedheted magadnak saját pénzedből, ha úgy döntesz. Felejtsük már el ezt az állam támogat és fizet mindent dolgot.

[link]

2019. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen felszínes alakok, mint a kérdező, remélem mind egyedül fogják leélni az életüket!
2019. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
3%

#11


Én ebbe is bennevagyok, sőt ez még jobb is lenne. De amíg nem így van, ez csak reménykedés. Nem is lesz így, mert ezt egy kormány se meri meglépni. 1990-ben meglehetett volna. De jelenleg már nem lehet. Azonnal elsöpörné a népharag az adott kormányt, együtt vonulna fel a nyugdíjas, a cigány és az örök munkakerülő... Kampányban pedig mínusz 10-20% szavazat instant.

2019. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
#13! Aki viszont dolgozik, az ebben nincs benne! Tudod a legnagyobb életképtelen prolik sírása az, hogy legyenek alacsonyak az adók, mert ő így nem tud megélni. Akkor menjen ki külföldre dolgozni, ott az a "működésképtelen országok" amilyen mondjuk a németek sokkal több adót vonnak el.
2019. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%

Jó volt a linkelt csaj, de ez a kérdezőnek már kövér lenne.


Nekik ez a vékony-átlagos: [link]

2019. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%

#14


Tehát se támogatás ne legyen, se alacsony adó ne legyen. Zseniális. Tehát sok adó, se semmi támogatás. De akkor hova is megy az adó? Ja igen, "fontos dolgokra", mint stadion vagy az idétlen puccparádék a nemzeti ünnepeken.

2019. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nézzük a puszta tényeket.

Átlagos nő: 18-23 közötti, vékony, csinos, gyerektelen.

18-23 közötti nőből van kb. 250 ezer. Minusz 40%, aki elhízott. Minusz 10%, akinek gyereke van. Minusz akik csúnyák, akiknek érettségije sincs, aki túl szegény, hogy költhessen magára, stb. Mennyi nő marad? 50 ezer? Annyi se?

Erre az 50 ezerre pályázik kb. 4 millió férfi.

Akkor úgy nagyjából 80 férfinek kellene osztoznia egy "Átlagos nőn", hogy mindenkinek jusson.


Hát talán ezért nem jár.

2019. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert nektek az "átlagos nő" valóban egy szupermodell kinézetű lányt jelent.
2019. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
17: és akkor felmerül a kérdés, hogy ha 250 ezerből 50 ezer van ilyenből, akkor az-e az "átlag".
2019. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Igen, az a good, hogy az itteni pasik atlagos no alatt egy 50,kg-os modelt ertenek.


Nem a 65kg-s sxomszedlanyt a szemuvegevel es a bo pulcsijaval.


Es nem a 65kg az nagyon messze van a kovertol mielott valaki beszol.

2019. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!