Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, akinek az exe nagyon ronda?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom valahol ez engem is minősít, mivel egy lapon emlegetnek az exekkel.
2019. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaza van a 9esnek ,de úgy gondolom aki nem kapcsolatfüggő,az tanul a hibáiból és mindig szebbet vagy jobbat keres mint az exe volt. Kinek mi a szép persze.....
2019. okt. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha esetleg nem volt exe, mert inkább kereste az igazit, akit szépnek és jó személyiségűnek tart? Nem minden férfinek mindegy, hogy kivel van együtt. Vannak, akik inkább egyedül maradnak sokáig, mintsem megalkudjanak. Ez dicséretre méltó!
2019. okt. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem önbizalmat roncsol.


Volt aki utanam egy hàjas szemüvegessel jött össze. Nagyban lehozott az önbizalmamrol hogy mellettem mèg ez is jobban tetszik neki. (En az a vekony nöcis styl vagyok kb)

Vagy aki kisebbseggel jött össze mellettem/utanam. Màsnak elöttem volt. Es az is ugy fura volt hogy ö többet ér? Meg annyit ér egy hajas diszno, meg egy mocskos szaju kisebbseg mint en?


Kezdek neha rajönni hogy a pasiknak mindenki nöt jelent akinek luka van.

2019. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14 vagyok

Egyetlen baratomnak volt csak tartasa hogy azert nem jött össze egy szép diszkopultos csajjal aki ra volt allva, mert ugy erezte sokat hisz magarol minden pasit megkap hat öt azert se fogja soha. Végig mosolygott rajta mennyire kuszik mar lassan a földön a baratom utan. (Odament neki tancoln meg ilyenek es direkt kikerülte a tekintetevel is)

Ilyen tartas alapbol a ffiakban nem letezik.

2019. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!