Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemet mondott, mégis keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemet mondott, mégis keresi a társaságomat?

Figyelt kérdés

Randizni hívtam egy kolléganőmet (heti két napot van itt, nem együtt dolgozunk csak egy légtérben), de elutasított. Viszont azóta is feltűnően keresi a lehetőséget, hogy hozzám szóljon. Mindig megszólít valami aprósággal, egyáltalán nem kerül vagy ilyesmi.


Szerintetek miért?


2019. okt. 22. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Talán próbál természetesen viselkedni, hogy ne alakuljon ki a feszélyezett légkör kettőtök között.
2019. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Egy pár visszatérő kérdést és válaszát rögzíteni kéne a főoldalon, mint gyakran ismételt kérdések.

Csak ego növelésre használ, illetve arra, hogy szórakoztasd. A te helyzetedben ezt mindig, mindenkinek nehéz elfogadnia.

2019. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarja,hogy kellemetlenül érezd magad amiért elutasitott.
2019. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit előttem leírtak, az mind lehetséges. Persze ismerek olyat, aki elsőre igen határozottan elhajtotta a későbbi férjét, aztán megbánta a dolgot. Szerencséjére a srác nem adta fel.

Sajnos abban a helyzetben vagy, mikor nem tud az ember tisztán látni, hogy mi jelzés, mi nem. A legjobb, amit tehetsz, ha kicsit jegeled a témát. Ha nem látja rajtad, hogy érdeklődsz, ő pedig meggondolta magát, annak jelét fogja adni.

2019. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként egy szolid, kedves és jó indulatú nő, szóval egyáltalán nem egy ilyen flegma misszp.csa. Én amúgy abszolút normálisan viselkedek vele, nem vettem sértésnek a visszautasítást.
2019. okt. 22. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kollégaként nem akar veled rosszban lenni. Ha meggondolta magát, azt fogja jelezni, neked ettől többet már nem kell tenned.
2019. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy kerüljön? Az ember nem csak azokkal áll szóba, akikkel ágyba is akar bújni.
2019. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!