Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy nagyon...

Mit tegyek ha van egy nagyon jó barátom mégis úgy érzem ő nem keresi a társaságomat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves barátom elég régóta ismerem de csak 4 hónapja lettünk csak igazán barátok, de az utóbbi hetekben egyre kevesebbet akar találkozni, gyakran megbeszélt találkozókat halaszt el. Rákérdeztem van-e valami probléma és csak annyit mondd hogy magányra vágyik és nem akar nagyon kötődni senkihez. Mit tegyek? Egyszerűen nem értem hogy itt a nyár lehetne együtt mozgolódni, szórakozni együtt és mégis inkább azt mondja hogy magányra vágyna, ergo nem akarja a társaságomat.

Ti mire gondolnátok ebben a szituációban? Mit tennétek? Szerintetek nagy probléma van vagy ez csak egy átmeneti időszak és idővel jobb lesz?


21/F


2011. júl. 30. 15:35
 1/4 anonim válasza:
Nem foglalkoznék vele rá hagynám. Majd ha a társaságomra vágyik akkor jelentkezzen ennyivel lezárnám. Ha nem jelentkezik akkor meg nem volt a barátod.
2011. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon vagyok egy hasonló szituban: én nem keresem annyira a barátom. Történtek dolgok, ami ehhez vezetett, és én is változtam.

4 hónap nem olyan hosszú idő. Én azért keresném a helyedben, csak úgy, lazán. Lehet, h tényleg rossz passzban van mostanság. Aztán ha huzamosabban tart, rákérdezhetsz, h tényleg nincs-e gond, és igényt tart-e a társaságodra. Viszont ha nem akar nagyon kötődni, akkor ne várd, h sokat együtt lógtok.

Gondolom a másik fél nőnemű, nemde?...

2011. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátom, tehát hím!
2011. júl. 30. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem, csak a nőneműek ilyen bonyolultak. (Bár nekem a barát az barát, ami nem fejezi ki, h milyen nemű.)
2011. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!