Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti összejönétek matematik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönétek matematikussal?

Figyelt kérdés
Mármint ha külsöleg vonzó, emberileg is rendben van, csak annyi problémája van, hogy rajong a matekért.
2019. okt. 17. 20:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10


Engem pl elég nehéz felidegesiteni. :D

De ez tetszik, amit írtál.

Én inkább magamat érzem néha idegesítönek, de ezt mondjuk a környezetem már megszokta. Főleg az ilyesmik miatt, amit felhoztál. Néha muszáj olyan dolgokat elmondanom, amiről tudom, hogy nem értik azok akiknek mondom. :O

Néha olyan, mintha akkor is segítenének, ha csak helyeselnek, vagy szimplán oda sem figyelnek.

2019. okt. 17. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen, én is reál beállítottságú vagyok inkább.

21/L

2019. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért, ha vki matematikus az kizáró ok a párkeresésben v mi? :D
2019. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elméletileg ez semmiképpen sem kizáró ok vagy ilyesmi, főleg, hogy hasonló beállítottságú vagyok.

Gyakorlatilag viszont sok ismerősöm van, aki középiskolában a versenymezőnyben volt, aztán pedig matek szakra ment egyetemre, és jóformán mindegyikükben benne van egy olyan faktor, ami miatt nem tudnék páralapanyagként tekinteni rájuk. Akiket én ismerek, és ezt választották nagyrészt azért mentek oda, mert annyira belefeledkeztek a matekozásba, hogy ez volt az egyszerű folytatása, és míg a más szakon lévő ismerőseim az egyetem alatt szakmai tapasztalatot szereztek, belekóstoltak a munka világába, és sokszínű(bb) világot érzékeltek maguk körül, közülük többeknek még az alapképzés után se volt egy perc munkatapasztalatuk sem (még elképzelés szintjén sem) és elképzelésük sem, hogy mi is lesz majd ezután. Ezen kívül pedig általában érzelmi oldalról kicsit máshogy működnek, mint a többi ismerősöm (lényegében valamiféle gyenge autizmus jellegű viselkedés jellemző sokukra).


De ettől eltekintve biztos vagyok benne, hogy nem mindenki ilyen, sőt erős a gyanúm, hogy még csak nem is reprezentatívan érzékelem a matek szakosokat, mert a korábbi "versenymezőny-tagoknál" ez a furcsaság jellemzőbb.

2019. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alkalmazott közgazdaságtan szakon vagyok, ahol azért van "némi" matek, miért ne :D
2019. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én minden további nélkül. Mondjuk apám is az, nyilván én nem látom ezt problémának.
2019. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

20.59-es vagyok.

Igen, szarkazmus akart lenni 😉

Nem túl rég volt itt egy "hol ismerkedjek orvossal" kérdés, azon is csak néztem. Én szerintem értelmes ember nem szakma szerint választ párt magának. Úgy értem, ha minden klappol, jó a kommunikáció, van közös téma, akkor szerintem édesmindegy, hogy mi a foglalkozása. Mindazonáltal valószínűbb, hogy közös érdeklődési körű emberek jobban/könnyebben egymásra találnak munkájukból kifolyólag is.


Amúgy én azt nem látom be hogy mi baj lehet abból ha valaki szereti a matekot. Viszont egy pszichológussal vagy bölcsésszel nem valószínű, hogy találnék sok közös témát. De ha igen, akkor nem valószínű hogy bajom lenne az, hogy bölcsész.

2019. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!