Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, összejönétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönétek olyan férfival aki teljesen el van adósodva?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nálam se nem akadály se nem előny.

A személyisége viszont vaskosan mérvadó.

2018. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben mire megtudnám az adósságainak tényét, addigra már eldőlt, hogy összejövünk-e vagy sem. Normális ember nem ezzel kezdi az első randit.

Amúgy nem mindegy, hogy miért van eladósodva. Ha felvett egy svájci frank alapú lakáshitelt még 2008-ban, és azóta is azt fizeti, akkor az ugyan kellemetlen, de nem érzem akkora hatalmas problémának. Ha a lovin herdálja el az összes bevételét meg mindenféle uzsorásnak tartozik, akkor az már egészen más kérdés, az már határozottan zavarna és inkább kerülném, amennyire csak lehet.

2018. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha singli lennék nem okozna problémát, ha normális ember, mert alig van olyan ember manapság akit a bankok nem vágtak át. A következő átvágottam meg hamarosan jönnek, a Csókósok személyében.
2018. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Összejöttem. Mihelyst talpraállt, kidobott, azzal a jelszoval hogy biztos ki akarom használni, azért segitek neki hogy nekem jattoljon belőle, stb


Egyszer emlékeztettem arra hogy ha ilyen lennék akkor nem munkanélkülivel kezdtem volna. De a nagy jolétben később már a pénze érdekelte jobban.


Igaz az a mondás hogy csak egy kis hatalmat adj valaki kezébe, azonnal megismered

2018. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az oka. Ha egy idióta, aki nem tud bánni a pénzzel, nem jönnék vele össze. Ha csak szerencsétlenül alakultak a dolgai (lakáshitel, munka elvesztése stb), akkor igen, de vagyonközösséget nem vállalnék.
2018. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem!!

Én sem ezüstkanállal a számban születtem, de mindig tettem félre, így volt egy "kezdőtőkém" az élethez, amit kb. 10 év alatt raktam össze. (Kisebb koromban szülinapi pénzek, mamám ezresei amiket néha adott, később diákmunkás keresetek részei.) Az, hogy valaki nyakig ül adósságban nem vall túl felelősségteljes személyre.

2018. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!