Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem berágott rám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem berágott rám, mert nélküle utazunk el. Van lelkifurdalásom, de nem teljesen jogos a sértettsége?

Figyelt kérdés

A férjem vállakozó. 14 alkalmazottja van, főként márciustól decemberig ideny jellegű munkát végeznek.Februárban elutaztunk Spanyolországba egy hétre,és akkor megegyeztünk,hogy idén már nem lesz nagyobb volumenű nyaralás,csak egy-egy napok.

Márciusban belevágtunk a baba projektbe, ami nagyon hamar összejött, viszont veszélyeztetett terhes voltam, hetekig vegetáltam,majd sajnos el is vetéltem. Gyakorlatilag a 11 évesemmel heteken át nem voltam sehol.

Jött a nyári szünet és elterveztem,hogy elmegyünk Erdélybe három napra, ahová a társaság miatt ( barátnő, gyerekek,mamák) nem jött.

Hetek óta halogatjuk,hogy 1 éjszakára elmegyünk Hajdúszoboszlóra fürdeni,de nem talál egy napot,ami alkalmas lenne. A lányunk a 4. táborban van a nyáron,mert mindketten dolgozunk.Igaz én kötetlenebb időbeosztással. A nyári szünetben egy napot nem töltött el a lányával. Minden munkanapot nekem kell megoldani ha nincs tábor. Mivel a csütörtöki beígért strandolás ismét elhalasztódik,ma bementem egy utazási irodába és lefoglaltam egy last minute utat hétfőtől. Már hetek óta mondom neki,ha adódik valami jó ajánlat akkor menjünk el. Ő nemet mondott,ekkor mondtam,hogy anyukám eljön velünk. Így ma lefoglaltam,anya a saját részén felül a gyerek útjának a felét is fizeti.

A férjem azóta vérig van sértve. Mondtam neki,hogy ősztől újra babázni szeretnék es sikerrel járunk akkor jó pár évig ez lesz az utolsó lazulós, együtt nyaralós a nagylányommal.

A férjem évek óta jár túrázni egy egyesülettel,van,hogy egy évben 2-3-szor megy el több napra nélkülünk. Szeptemberre is be van tervezve egy négynapos,amit egyáltalán nem sérelmeztem.

Jogos a mergelődese?


2018. júl. 31. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


De az én véleményem itt nem számít! A férjeddel kell beszélned!

2018. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem jogos
2018. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez igy van akkor abszolut nem jogos a sertettsege es ha felnőtt ffi lenne akkor a miértjét is értené.
2018. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem jogos. Viszont a masodik babat alaposan megfontolnam. A 11evessel sem tolt idot.
2018. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért azon elgondolkodnék, hogy az egyesületi kirándulásra tud időt szakítani, a családjára meg nem.
2018. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vannak jól működő közös utaink is. Szilveszterkor mindig együtt megyünk több napra. A szezonon kívüli időben bármire rá lehet venni. Csak hát hosszú ám 9-10 hónap, amiben be van havazva. Együtt is sokat megyünk teljesítménytúrázni, de az megint nem gyerekes program. Elég nehezen találja meg a hangot a gyerekével,de mindhárman szeretnénk egy babát. Azzal is tisztában vagyok,hogy rohadt nehéz lesz,nem véletlenül vártam egy évtizedet.
2018. júl. 31. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát szülnél egy olyannak, aki már az első gyerekét is leszarja ilyen-olyan hülyeségekre hivatkozva.


Szuper...

2018. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!