Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sikerulhet egyszer elfelejtene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerulhet egyszer elfelejtenem, hogy t csaltam a párom, vagy örökké lelkifurdalásom lesz?

Figyelt kérdés
Természetesen a párom nem tud róla, és nem is szeretném hogy kiderüljön,mert biztos elhagyna.de furdal folyamatosan a lelkiismeret.szerintetek ezt idővel elfelejtem?félek,hogy annyira rossz lesz a helyzet,hogy a viselkedesem el fog árulni
2018. febr. 17. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha otthagyod. MErt ha véletlen derül ki, abból hatalmas veszekedés lesz.
2018. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Idővel enyhülni fog.
2018. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod elfelejteni, belül szét fog marni a bűntudat, és minél jobban szeret párod, annál erősebb lesz. Miért csaltad meg? Tisztázd az indítékaidat magadban. Szereted igazán a párod? Ha nem, akkor inkább te szakíts és kezdj tiszta lappal, ebből tanulva.
2018. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem felejted el. Nagyon rossz dolgot tettél, az a minimum, hogy rosszul érzed magad miatta. Nem vagyok rosszindulatú ember, de szerinted fair lenne, hogy a barátnőd/barátod hazugságban él, te pedig teljes boldogságban úszkálsz lelkiismeret furdalás nélkül. Edd meg, amit főztél, egészségedre!
2018. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy elmndanám. Mert fordított helyzetben is ugyanezt várnám el. Szóval ha a párom csalna meg engem, és beismerné (és bánná), akkor nem 100%, hogy szakítanék, átgondolnám.

De ha véletlenül derülne ki később, akkor ott hagynám, mint a pinty. És mivel én ezt elvárom a másiktól, rám ugyanez vonatkozik.

Egyébként van értelme együtt maradni? (csak mert megcsalás és megcsalád között van különbség).

2018. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudod, mi honnan tudjuk? Az élet elég hosszú... Ha sokmindent csinálsz majd kikopik egyszer az érzés:)
2018. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Túlreagálod méghozzá erősen. Sokan akkor jönnek rá,hogy a partnerük az igazi amikor mással is voltak már. Most már van összehasonlítási alapod, ne emészd magad, nem követtél el halálos bűnt!
2018. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Sokan akkor jönnek rá,hogy a partnerük az igazi amikor mással is voltak már."


Jajj Istenem, hagyjuk már ezt a hülyeséget. Ezt tipikusan azok az emberek mondják, akik ki akarják magyarázni magukat és nem vállalják a következményeket. Ha szeretné a partnerét, akkor nem csalná meg, mert egyszerűen képtelen lenne rá, ez ilyen egyszerű. Aki megcsalja a másikat, annak abban a pillanatban az a fontos, hogy jól érezze magát, nem törődök a következményekkel, csak magára gondol, és a párját leszarja. Tudom miről beszélek, átéltem. Megcsalt a barátnőm, a padlóra kerültem. Bosszúból vissza akartam csalni, és amikor ott lett volna a lehetőség, egyszerűen képtelen voltam rá, mert nem magamra, hanem a barátnőmre gondoltam még akkor is.

2018. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgyis kiderül, hiába lapítasz. Először az lesz gyanús neki, amikor megérzi, hogy terhet cipelsz. Ezt nem fogod tudni sokáig rejtegetni, hiába is próbálkozol. A gyanúja erősödni fog idővel, ahogy egyre jobban felőröl a lelkiismereted, majd egyszer csak azon kapod magad, hogy mindketten tudjátok majd, de nem mondjátok még ki. A kapcsolatodnak már vége, csak neked még nem esett le.


Magam részéről, remélem, hogy életed végéig szenvedni fogsz ettől. Nincs mentség a hűtlenségre, ha pedig azt gondolod, hogy igen, akkor kérdezd meg a párod véleményét is erről, miután kitálaltàl neki.


Nem az számít, amit mi mondunk, hanem az, amit majd akkor ő.

2018. febr. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!