Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lelkifurdalásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lelkifurdalásom, mert nem jöttem össze vele?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, van egy pasi, akivel régóta ismerjük egymást. Egyszer próbálkozott, de nem tudok többet ennél. Jóban maradtunk, és tényleg látszott rajta, hogy akarja, mindent megtett értem, nőnek éreztem magam- de egyszerűen nem az a pasitipus, aki az ideálom. Viszont összejöttem valaki mással, jó vele minden. De a barátomnak látszott, hogy annyira nem tetszett ez neki. Egyszerűen arra kellett rájönnöm, hogy lelkifurdalásom van, pedig akkor ez nem volt, amikor elutasítottam. Úgy nem tudnám szeretni, mint pasit, de mégis bűnösnek érzem magam, mert nem őt választottam. Ez miért lehet?
2016. febr. 4. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem a te hibád ez.
2016. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van lelkiismeretfurdalásod, mert gondolom csupa jó dolgot kaptál attól a sráctól, odafigyelést, kedvességet, hogy szeretne boldoggá tenni, stb. Szóval láttad, hogy nem rossz srác, és sokat is erőlködött kettőtökért, mégse őt választottad. De ez így van jól! Még mindig jobb, mintha szánalomból lennél vele együtt. Nyugodj meg, túl fog majd rajtad lépni. Gondolj erre úgy, hogy megadtad neki az esélyt a boldogságra valaki olyannal, aki úgy fogja őt szeretni, ahogy te sosem tudnád. Így tulajdonképpen jót tettél vele.
2016. febr. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkifurdalásod. A barátságot a szerelemtől el kell különíteni.
2016. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen, az őszinteség a legjobb. Vele járni úgy, hogy nem szereted? Na az milyen lenne?
2016. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért vagy vele barátságba? Mire jó az neked?


Van párod,legyen elég.

2016. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!