Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek baj ha segítséget...

Dzsémi kérdése:

Szerintetek baj ha segítséget kér valaki a játékhoz? És most rossz, hogy nem én jöttem rá, és ilyenkor bánom, hogy megvettem a játékot, ha segítség nélkül nem megy. Lelkifurdalásom van, igen bevallom.

Figyelt kérdés
Megcsináltam a fő küldetést, de voltak kisebb m.küldetések is és nem mindegyiket tudtam megcsinálni, igazából előttem volt a megoldás csak nem láttam. Csak egy példa a sok közül, mert ilyenek is vannak a játékba amikkel lehet ölni, pl: feszítővas, vascső, lapát stb. És mindig az erősebb cuccot tartottam magamnál, de ha lapátot viszem megvan a megoldás, mert azon a helyen voltam ahol a lapát kellet volna, de feszítővas volt nálam mert úgy gondoltam, hogy az csak vas és erősebb tovább bírja, ha közben támadnák. És ezért nem jöttem rá a megoldásra, csak amikor már, ez már nem létezik -nél tartottam az interneten néztem videót. Pedig jó helyen voltam csak nem az a cucc volt nálam eszembe nem jutott volna lehet sosem, vagy csak tök véletlenül valamikor. De ez is csak a Trófeák miatt van pedig megfogattam, hogy nem érdekel a 100%.
2013. márc. 31. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
haver, ez csak 1 jatek a sok kozul, nem kell ennyire komolyan venni
2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!