Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aranyásók miért ennyire buták?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aranyásók miért ennyire buták?

Figyelt kérdés
Semmi nem érdekli,csak a pénz. Képes beleülni egy BMW-s autóba,és lövi magát instagrammra hogy milyen gazdag. Miközben eltartattja magát. Most én azért legyek gazdag hogy őt eltartsam? Ki ő hogy ezt megteheti velem? Annyit nem ér a teste hogy én eltartsam cserébe. Mellette még beképzelt is. Előbb összejövök egy átlag alattival mint hogy vele 😂
2019. okt. 14. 07:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%
Te nem, más fog fizetni nekik (sajnos) mert a férfiak nagyrészének mindene a Pna.
2019. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sunshinedoll ***** válasza:
33%

Senki nem mondja, hogy legyél gazdag, ahogy beszélsz az ilyen emberekről, nem is szimpatikusak, akkor miért akarnál gazdag lenni, hogy együtt legyél egy ilyen emberrel?

Mindenki olyan emberrel éljen együtt, akivel szeretne és akivel az értékrendjeik és az egymás felé mutatott elvárásaik összepasszolnak.


Menjél nyugodtan, randizz akkor okosabbal, feltéve, hogy találsz olyat, akinek meg te kellesz.

2019. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Fruzs33 ***** válasza:
76%

Ha buták akkor azért szerintem,mert a külsejük már sokkal jobban foglalkoztatja őket,mint a belső.

Nem kell ilyet választani,ezt azért te döntöd el.Ha hagyod neki megteszi.

Amúgy meg átlag alattinak nem feltétlenül kell kövérnek lennie.

2019. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a pénisz?
2019. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek rászorulva, hogy, eszük legyen.


Őszintén szólva, ha gazdag lennék én is eltartanék ilyen macákat.

2019. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincsenek aranyasok-minden no draga, valassz olyat akit megengedhetsz magadnak ne pedig azon agonizalj, h azok a nok akiket nem engedhetsz meg magadnak miert “butak”.


Ezt tok olyan mintha a trabibol azon puffognek h miert draga a benzin a Ferrariba.

2019. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6%
Honnan tudod, hogy az aranyásók buták? Jártál már eggyel? Honnan tudod, hogy nem az a feladata, hogy jól nézzen ki? Hogy reklámozza, hogy mibe ült bele? Hogy megmutassa, hogy a párjának van mit a tejbe aprítania? A valóság más, mitn a látszat!
2019. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!