Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzzem a "félelmemet"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem a "félelmemet"?

Figyelt kérdés
A barátommal kitaláltuk,hogy elmegyünk strandra.Viszont ő azt szeretné,hogyha két részes fürdőruhát vennék fel ezzel nem is lenne gond,hogyha nem lennék teltebb és nem lennék szégyellős tudom,hogy ott nem fog mindenki engem nézni de mégis valahogy szégyellem az alakomat.Attól félek,hogy hülyén néznék ki ő azt mondta,hogy alig várja,hogy felizgulhasson a két részes fürdőruhás alakomtól mégis valamiért félek előtte így mutatkozni.Pedig tudom,hogy imádja a testemet.Hogy győzzem le a gátlásaimat?Eleve nem szeretek fürdőbe menni csak ő annyira lelkesedett az ötletért,hogy nem akartam neki nemet mondani.Örömet akarok neki szerezni azzal,hogy teljesítettem a kívánságát mégis, valamiért félek.

2019. okt. 10. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt a kérdésből,hogyan győzzem le a "félelmet". Bocsi.
2019. okt. 10. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy nagy adag lesz*rom tablettát. Párod szeret így, ahogy vagy, más akkor ne érdekeljen.
2019. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Más is felvesz ilyet 100 kg környékén.

Ne foglalkozz vele túl sokat, a párodnak kell tetszeni.

2019. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi, ott vannak a nyuggerek meg a plöttyedt prolik. Gondolom nem Jabba volt a jelezd az oviban!

No para! Eltűnsz a tömegben! Cserébe kérhetsz a pasidtól valamit! ;)

2019. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!