Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen tényleg létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg létezik, hogy valakik a boltban/utcán/buszon, vagy hasonló helyen megismerkedve jönnek össze?

Figyelt kérdés

Tudtok erre, vagy ilyesmikre példákat a környezetetekből? Amikor nem a netről, nem társaságon/ismeretségen keresztül jöttek össze emberek, hanem ilyen random módon, de a való életben (tehát nem neten) megismerve egymást.


Nem azt mondom, hogy egy Brad Pitt vagyok, de azért amikor járkálok egy nap a városban, akkor látok 1-2 nőt, akik megnéznek maguknak. (Jó hosszan, vagy pedig többször rám pillantva, ami nagy eséllyel a tetszés jele.) Mindig elgondolkodom, mi lenne, ha odamennék hozzájuk.


2019. okt. 8. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen.A szüleim anno sorbanállás közben jöttek össze.
2019. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy képzelem pl odamegyek hozzá valamilyen normális dumával, 5-15 percet beszélgetünk, aztán elkérem a számát és később randizunk, ha tetszünk egymásnak.
2019. okt. 8. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is buszon ismerkedtek meg anno.

Regen ez alap dolog volt.

2019. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam így ismerkedni.


Tudod, hogy mi a titkom?


1.: Normális, felnőtt, férfi öltözködés.

2.: Ápoltság.

3.: Oda merek menni, és köszönni!


Ezek közül mi a hihetetlenül bonyolult és hihetetlen?

2019. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért annyiban necces hogy utcán nemtudhatod ki foglalt és ki nem...

Társkeresőn meg azért tudni lehet mi a cél kisebb a beégés veszélye :)

2019. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 de nagy jampi vagy
2019. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6.-nak.


Ez nem jampiság, realizmus. Arról nem én tehetek, hogy sok mai csicska gyerek inkább homár lesz, mintsem odamenjen egy nőnemű lényhez.

2019. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

8 éve próbáltam tenni a szépet a buszon a velem szemben ülő srácnak, de helyette amikor zöttyent a busz, felszúrtam egy ceruzát az orromba, hogy ömlött a vérem. A srác miközben tonna számra nyomta a kezembe a zsenijeit, röhögött, majd letámogatott a buszról, tovább röhögött, számot cseréltünk, majd egy 6-7 hónapos kapcsolat lett belőle.


De volt, hogy biciklizés közben énekeltem, hosszú végeláthatatlan hollandiai bicikliút volt, füles volt a fejemen és nem hallottam, hogy van bárki mögöttem. És egy komplett Made in hungaria albumot követett végig egy srác, miközben hülyére röhögte magát. Borzalmasan rossz hangom van...

2019. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül elkuldtem. A rossz hangom ellenére is elhívott utána randizni, de aztán nem lett belőle semmi csak 3-4 randi.
2019. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A boltban valami átlátszó dumával jött oda hozzám a férjem annak idején. Főzni akart és tanácsot kért, hogy milyen hozzávaló kell a kajához. Segítettem neki, bár látszott, hogy nem szorul segítségre, de belementem a játékba, mert szimpatikus volt. Beszélgettünk egy kicsit, aztán elkérte a számomat.
2019. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!