Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keresek magamnak párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keresek magamnak párt? Többi lent .

Figyelt kérdés

9honapos terhesen elhagyott a barátnőm. Kiderült részéről hogy ő már nem szeret engem és nem érez irántam semmit. Na szóval ennek 8honapja van tehát azóta napról napra roszabb az életrm.annyira magam alatt vagyok hogy kirugtak a munkahelyemről,iszom,rengeteget dohányzom és csak a stressz van bennem. Nem tudok senkihez kedves lenni.És nem tudok nőzni sem. Mert nem vagyok vicces kerves aranyos és még sorolhatnám. Tehát az életem tönkre tette egy nő és nem tudok kijönni ebből. Kérésem kérdésem az lenne hogy hogyan kezdjek ell boldog életett élni ? Hogyan kell csajozni ? Hogyan lépjek túl rajta ?



Privátban is irhatok.

Elöre is köszönöm a válaszokat!


2019. okt. 3. 21:30
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyugi, legalább a gyerektartást fizetheted...
2019. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp azt akartam írni, amit az 1-es.
2019. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ohh hát köszönöm
2019. okt. 3. 21:37
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

no, de...lépj tovább.

A summával valszeg megkeres, amilyen olcsó nők vannak mostanság.


Aztán, ha ezt kifizetted, akkor lassan kezdhetsz új életet.

2019. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok mert nem vagyok már kisgyerek ! De hogyan kezdjek ujj életet? Teljesen tönkre tett engem lelkileg ő maga mert sajnos szeretem még a mai napig ! És a gyerekel hogy elvitte és egy honapban 2szer láthatom . Tehát mivel kezdjem azt az uj életett ? Hogyqn szeresek ki a lányból és hogyan felejtsem őt ell ?
2019. okt. 3. 21:45
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem tett tönkre semmit, a helyzethez való hozzáállásoddal magadat teszed tönkre.
2019. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kirúgtak, alkoholizmussal küzdesz, és a fő gondod, hogy legyen barátnőd?


A körülményeidet itt senki nem ismeri annyira, hogy konkrét tanácsot tudjon adni, egyelőre csak legyen miből életben maradnod, tedd le a piát, és írj naplót vagy keress valami egészségesebb stratégiát az érzelmeid rendezésére.

2019. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Valószinű hogy ezzel ideje lenne elmennem lassan egy pszihologushoz!
2019. okt. 3. 21:56
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég komoly indokának kell lennie egy nőnek, ha 9 hónapos terhesen lelép tőled! Arról regélj, ne az önsajnálatodról!
2019. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!