Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, volt, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt, hogy azért küldtetek el valakit, mert éppen rossz napotok volt?

Figyelt kérdés

Ma odajött segíteni hozzám egy helyes srác és végtelenül kedves volt, majd mikor bepakolt a kocsimba, megkérdezte, hogy megiszunk-e valamit este, aztán nem tudom, hogyan jött, de azt mondtam barátom van. Este a rendőrségre megyek és már sík ideg vagyok egész nap, egyszerűen rosszkor kérdezte...


Mondjuk kicsit hülyén érzetem magam, mert a boltban is egymást néztük, meg annyira vonzott, hogy már szégyelltem. És kapva-kapott a lehetőségen, hogy segíthessen.


2019. okt. 3. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Volt, de nekem minden napom szar már egy ideje. Volt egy srác,aki nagyon kitartóan udvarolt nekem, nem értette, hogy nem vele van bajom,hanem magammal.
2019. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez...
2019. okt. 3. 18:59
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%
Rendbe kéne tenni magatokat nyak fölött, nem? Nekem a szar időszakjaimban eszem ágába sem jutott volna szemezni, meg flörtölni, meg satöbbi, mert volt kisebb-nagyobb bajom is, minthogy egy csajban valami reményt, esélyt, lehetőséget, akármit keltsek. Ti nők iszonyat félre vagytok programozva e téren is.
2019. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Na ezért nem szeretünk kezdeményezni az utcán, aztán meg rinyáltok, hogy milyen gyávák a mai férfiak, mert nem mertek kezdeményezni.
2019. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként komolyan nem értem a női logikát... Azt írod,olyan vonzó volt, hogy szinte már szégyellted magad, mégis visszautasították valami kamu dumával.
2019. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Bocs elírtam helyesen “nem mernek kezdeményezni”.
2019. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Elkéne már felejteni ezt a "férfinek kell kezdeményezni" mantrát, mert ezzel a spontanitást nyirjátok ki és ezt mind a férfiaknak mind a nőknek üzenném! Semmi létjogosultsága nincs annak, hogy ki kezdeményez. A szituáció a lényeg nem ezek a maradi hülyeségek.
2019. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem történt. Ha valakit elküldtem, az komolyabb indokkal történt...
2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adod a jeleket, aztán visszautasítod.... Ennek van értelme? Nem csoda, hogy nem értjük a nőket..... (32/F)
2019. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!