Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 34 évesen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 34 évesen ennyire nem akar nőt akkor meleg lehet?

Figyelt kérdés
Egy jó barátomról van szó, aki 34 éves és talán még sosem volt barátnője vagy szűz, de még azt nem tudom, de szerintem igen többször volt azt, hogy próbáltunk neki csajt szerezni, volt hogy összehoztunk neki egy tök jó csajt és ez a nő meg vevő is lett volna rá, de ez a barátom egyszerűen szinte menekült a nőtől. Nem egy helyes a barátom De így is lett volna nő és nem is csúnya, nála jóval szebb aki hajlandó lett volna ismerkedni vele, de ő csak szinte menekül nőktől...
2019. szept. 28. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos.

Lehet hogy nem volt jó nö, úgy értve hogy speciális ízlése van a férfinak, nem kérdeztétek?

Tehát mondjuk csak kifejezetten fiatal lányok jönnek be stb...

2019. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Azt a barátodnak kellene érezni. Biztos tudja hogy vonzódik e a saját neméhez, vagy inkább a nőkhöz, esetleg mindkettőhöz. De persze lehet meleg. Sok ember nem akarja bevallani magának ezt a tényt.
2019. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, aki szerinted jó nő, vagy olyat , aki szerinte? Mert nem mindegy!
2019. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleg, csak lehetkb semmi onbizalma nincs es inkabb feladta az ismerkedest.

Mellesleg ez a szerezzunk neki csajt kb a legrosszabb segitseg.

Tudom, mert voltam a haverod helyeben.

2019. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiegeszites, az en haverjaim sem ertettek hogy miert nem jovok ossze azonnal az altaluk szerzett csajjal.

Hagyjatok beken inkabb ebbbol a szempontbol.

2019. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom, ő tudta a nőről, hogy csak hülyíti, ti meg nem vettétek észre vagy nem törődtetek vele. De valószínűbb, hogy kamu a kérdés.
2019. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A lofaxért nem lehet békén hagyni azt embert?

Hagyni úgy élni, ahogy akar?


Egy aszexuális F31

2019. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Messze nem biztos, hogy meleg. Egyszerűen nincs önbizalma, mert eddig nem voltak sikerei. Azzal pedig, hogy "összehoztok" neki egy nőt, gyakorlatilag még meg is alázzátok.


Ha nem helyes, akkor alapból nem is lehet túl sikeres. Ha ehhez meg még önbizalom hiányos és introvertált is, akkor gyakorlatilag nem kell a nőknek. Erre odavisztek neki egy "szerintetek jó csajt", hogy itt van, ismerkedj vele. Persze, hogy menekül.


Nem halat kell adni az éhezőknek, hanem megtanítani őket halászni.

2019. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégegyszer nekifutnék:

1) Miből gondolod, hogy az a nő tetszett neki?

2) Miből gondolod, hogy egyáltalán szeretne nőkkel beszélgetni? Lehet ezzel a nővel is azért beszélt, mert nem akarta, hogy tovább csesztessétek.

3) Miből gondolod, hogy bármi közöd van hozzá? Ahhoz sincs, ha meleg és ahhoz sincs, ha egyszerűen nem akar kapcsolatot senkivel. Sőt még ahhoz sincs, ha béna hozzá!


Egyszerűen kiráz a hideg tőled, meg csomó ilyen embertől!

Elmondom velem mi van, hátha akkor legalább mást békén hagysz!


Sokan azt hiszik azért nem ismerkedek, mert szorongó típusú férfi vagyok. Terjed rólam minden marhaság, engem is csesztettek már ilyenekkel, hogy nőknek mutattak be. 1) nem szorulok ilyesmire. 2) voltam már normális szexualitású nővel, és nem akarok ilyen kapcsolatot!

Aszexuális vagyok. Kiráz a hideg, ha csókolóznom kell valakivel. Még akkor is, ha nagyon tetszik és még szeretem is!

Nagyon kevés szexre van szükségem, és iszonyú sok szeretetre, empátiátra, kölcsönös törődésre stb.

Ilyen nőt találni nem abból áll, hogy elmegyek egy buliba. Ennek így körülbelül esélye sincs.

Szóval interneten ismerkedek és találkozgatok aszexuális nőkkel. Eddig 3-al sikerült találkozni az elmúlt 1 évben, de sajnos nem alakult ki közös szimpátia. 2 nekem nem jött be, egynek pedig én nem jöttem be.


Na már most erről senki nem tud a környezetemben és senkinek nincs is hozzá semmi köze!!!!!


Azért mondtam el, hátha békénhagyjátok végre az embereket. Itt meg úgysem kell névvel vállalnom..


Szálljatok le róla. Nem a ti dolgotok. Felnőtt ember, úgy él ahogy akar. Ha baxtatjátok attól miért lenne jobb neki szerintetek?

2019. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Okos..... Ezt ugy hivjak, hogy okos.


Nem akar ugy jarni, mint Nemecsek Erno a vorosingesek karmaiban :)

2019. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!