Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a szerencsésebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szerencsésebb vagy az ilyen ismerőseim?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok és barátnő alig volt, eddig 2 barátnőm volt ami 2 évig tartott nincs szerencsém a szerelemben.

Nézem barátaimat, volt osztálytársaimat és szinte a legtöbb már egy váláson is túl van. Most megy a cirkusz gyerek és közös vagyon felett. Gyerektartás osztozkodás és társai.

Sokszor úgy érzem hogy nyilván az sem jó hogy a nők nem akartak de legalább megspóroltam egy válást és ami ezzel jár. Szóval nem tudom ki van jobb helyzetben...


2019. szept. 27. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

No Cimbi! Nagyon jó a felvetésed. Én most 47 éves pasas vagyok, akinek a leghosszabb kapcsolata ezidáig 15 év volt, mely 6 éve szakadt meg. Gyerek nem lett.

Így utólag áldom is a jóistent érte. Ki a fenének hiányozna a sok hiszti meg láthatási cirkusz? Nem volt közös vagyon egy mosógépen felül, nem volt per, válás stb, mert élettársak voltunk. Sajnos azóta nem sok kapcsolatom volt, 7-8 de a leghosszabb is 2 hónapig tartott, de inkább csak napokban, hetekben beszélhetek.

De tudod mit? Nem baj! Egy valódi, igazi szövetséges társ nakem is hiányzik az életemből, de még több rigolyás, kekeckedő, ellenségklpkeresőkomplexusos luvnyára nem vagyok kíváncsi. Annál még egyedül is jobb lenni, hogy öökké úgy érezzem, minhta egy állásinterjún lennék, hogy örökké kritizáljanak, hibákat keressenek, ahol a szövetség egy ismeretlen fogalom, stb. Sok haveromat kopasztottak meg anyagilag. Én erre azt szokom mondani hogy pÍna nem tud annyit nyújtani, hogy milliós veszteségeket realizáljak miatta.

Úgyhogy barátom, megúszni jobb, mint átélni a szenvedést!

2019. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha mákod van, s megtalálod a másik feléd, akkor jó a párkapcsolat. Erre 5% esélyed van. Tehát 95% hogy te jártál jobban. Az első leírta a lényeget. Egy idő után a nők 95%-a a kákán is csomót fog keresni. Oka lesz rá, hogy ne kapj puncit, s hogy megcsaljon ki semmizzen. A rokonaidtól eltílt. Kötelező lesz vele együtt utálnod minden női rokonod stb.. Stb...
2019. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisemmizni
2019. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értek, hogy ha így gondolkodtok, miért lepődtök meg azon, hogy a nők is csak az igazit keresik, azt a varázslatos 5% esélyt, hogy megtalálják azt, akivel kívül-belül össze illenek és boldogok lehetnek. Miért őket szidják a férfiak hogy nem kell nekik akárki.
2019. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!