Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedvességből hitetlenkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvességből hitetlenkednek az ismerőseim amiatt, mert nem volt még barátnőm 30 évesen?

Figyelt kérdés
Valamiért nem hiszik el. Szerintem csak udvariasak. Ha valaki így jár mint én annak komoly gondjai vannak külsőleg, amit mások is észrevesznek. Ezért nem értem miért hiszik, hogy viccelek? A hazudozást már befejeztem, fiatalon ciki volt a haverok előtt, így volt kitalált barátnőm, a csaj haverokkal többet hazudtam be, ilyesmi. Ezt már feleslegesnek érzem, azért felnőtt emberek között egyértelmű, ha valakit soha nem látnak úgy nővel. Ma is ebédnél egy csaj munkatársam hitte, hogy viccelek. Amúgy nem ezzel szoktam indítani, általában azt mondom, hogy most nincs barátnőm, keresem az igazit, nem szeretem az egyéjszakás dolgokat, de ha elkezdenek kérdezgetni, hogy milyen hosszú volt az előző kapcsolatom, akkor megmondom az igazat.
2019. ápr. 2. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ne sajnáltasd magad, igazából senkit sem érdekel, hogy volt-e barátnőd vagy sem. És főleg nem kedvességből hitetlenkednek.

Amúgy meg te bajod, minek mondod el? Ha kérdezik: "Úriember nem teregeti ki a múltat". Ennyi.

2019. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Én már lassan 39 leszek, és pont amiatt nem kérdezik ezt tőlem, mert nem igazán vagyok emberek között, csak ismerősöket szoktam látni. Mondjuk marhára kellemetlen lenne nekem, hogyha valakiben esetleg felötlene ez a gondolat, és rákérdezne erre, mert még soha nem látott nővel. Én meg nem szeretek hazudni. De ennek kicsi az esélye.
2019. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
inkább sokkhatásból, kedvesség helyett
2019. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tapasztalja az nem tudja átérezni, akár még elképzelhetetlennek is tartja.
2019. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!