Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok milyen okból néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen okból néznek levegőnek és kerülnek el engem?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy jóképű és magas.
2019. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert aki "idegen" azt levegőnek nézzük, általában. Szerintem nemtől függetlenül. Nyilván, ha jól néznél ki, megnéznének, de ugye nem ez a helyzet. Te is levegőnek nézel egy csomó lány, nőt, asszonyt, aki nem felel meg az ízlésednek, más korosztály stb. Ebben semmi rossz nincs. Egyszerűen nem figyeljük meg azokat akik nem érdekelnek minket. Ja, és ez nemtől független.
2019. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én senkit sem érdeklek. Szomorú.
2019. szept. 23. 15:41
 14/14 anonim ***** válasza:

#10


Valami hiba volt a rendszerben, nem küldtr el elsőre, végül 3x is elküldte :)


Itt gyk-n a mondj igazat, betörik a fejed elv érvényesül.

A legtöbb ember nem bírja a kritikát és nem tetszik neki az igazság.

Itt azok az emberek vannak felpontozva, akik az irják amit a köznép hallani szeretne, miközben mindenki tudja hogy nem igaz.

Pl. Nem számít a külső és társai

2019. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!