Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkalmi kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

A helyzet adott. Beleszerettem egy férfibe akinek semmi komoly szándéka nincsen viszont annál több tapasztalata. Jelenleg barátok vagyunk de mindig vibrál a levegő köztünk. Tudja, hogy tetszik nekem és én is tudom,hogy bejövök neki. Igazából megvan a közös szenvedély, hasonló életcélok, hasonló ízlés stb. Minden adott lenne de ő nem a hosszú kapcsolatok híve.

Én eddig viszonylag konzervatív életet éltem. Egyetlen kapcsolatom volt de nem tartott tovább 2 évnél. Ő volt az egyetlen ember akivel csókolóztam életemben és nekem ez érzelmek nélkül ez nem is megy. Viszont most más a helyzet. Mivel az én oldalamról vannak érzelmek is. Elgondolkodtam, hogy lehet én csinálom rosszul és ki kéne próbálni az alkalmi kapcsolatot. Persze nem akárkivel hanem csak vele. Mert az én oldalamról érzelmek is vannak.

27N



2019. szept. 20. 11:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használható válaszokat. Bár fogalmam sincs hogy mondom el bőgés nélkül az érzéseim mert ebben elég rossz vagyok de ha megint bepróbálkozik akkor lehet elmondom..
2019. szept. 20. 13:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges neki bármit bevallanod, látja. Ennyivel is könnyebb dolga van. Csak magadnak kavarod a szart, hiába mondjuk. Marhára nem itt tartana ez az egész, ha egy kicsivel is komolyabbat akarna tőled. De te úgyis alá fogsz feküdni és akkora sírás lesz belőle, mint a ház. 27 éves vagy, ko,olyan?
2019. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mégis mit csináljak?? Mondtam,hogy barátok vagyunk, ő az egyetlen barátom, vele osztozunk egy közös hobbin ami neki a munkája is. Nem tehetek róla,hogy tetszik nekem. Nem akartam,hogy így történjen, én csak akartam valakit akivel beszélgethetek. Igaz ritkán találkozunk,de jól esik,hogy valaki elhív magához..
2019. szept. 20. 15:09
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A leghosszabb zarándokút is az első lépéssel kezdődik, kérdező. Se szeri, se száma az olyan, évtizedek óta tartó szerelmeknek, ahol az egyik fél nem feltétlenül akart elköteleződni. Sőt!

De egyéb téren sem értek egyet az előttem szólókkal. Egy tartós kapcsolat a felnőttek körében nem úgy jön létre, hogy reggel felkel a pasi, hogy na meg kötök egy tartós kapcsolatot. Lótuszt. Összejön két ember, aztán az idő eldönti, hogy meddig maradnak egymás mellett. Persze nem önhatalmúlag dönt az idő, hanem a felek hozzáállása mentén. Ha te úgy ítéled meg, hogy ezzel a pasival akarod leélni az életedet, akkor tenned kell érte, hogy ő is azt akarja. Tudod, mindenkit valami miatt szeretünk. Minket is valami miatt, valamely tulajdonságunk miatt szeretnek. Meg kell keresni, mik azok a tulajdonságok, amik bejönnek a partnerünknek, és azpokra ráerősíteni, a rossz tulajdonságainkat meg igyekezni levetkőzni. Senki sem úgy születik, hogy alkalmas egy tartós párkapcsolatra. Ahhoz meg kell érni, fel kell nőni, csiszolódni, formálódni kell. Márpedig a legélesebb tükröt mindig az aktuális partnerünk ítélete tartja elénk. Abban kell megnéznünk magunkat, ha meg akarjuk tartani a szerelmét.

2019. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2019. szept. 21. 21:55
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

ma 18:56


Ez szép és jó, csak utána ne legyen az, hogy "mer a hülye bunkó férfiak"...


Kérdező, nem tudom hangsúlyozni neked, mennyire fontos a kommunikáció. Semmi gáz nincs ebben, gáz akkor lesz, ha két különböző dolgot vártok el egy kapcsolattól!

2019. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhív magához? Hát, persze, mert az érdekei ezt diktálják. Ki vagy használva, nem a barátod, de úgyse fogod belátni, amíg meg nem tapasztalod a saját bőrödön. Szerezz normális barátokat, ha az kell.
2019. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!