Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkalmi kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

A helyzet adott. Beleszerettem egy férfibe akinek semmi komoly szándéka nincsen viszont annál több tapasztalata. Jelenleg barátok vagyunk de mindig vibrál a levegő köztünk. Tudja, hogy tetszik nekem és én is tudom,hogy bejövök neki. Igazából megvan a közös szenvedély, hasonló életcélok, hasonló ízlés stb. Minden adott lenne de ő nem a hosszú kapcsolatok híve.

Én eddig viszonylag konzervatív életet éltem. Egyetlen kapcsolatom volt de nem tartott tovább 2 évnél. Ő volt az egyetlen ember akivel csókolóztam életemben és nekem ez érzelmek nélkül ez nem is megy. Viszont most más a helyzet. Mivel az én oldalamról vannak érzelmek is. Elgondolkodtam, hogy lehet én csinálom rosszul és ki kéne próbálni az alkalmi kapcsolatot. Persze nem akárkivel hanem csak vele. Mert az én oldalamról érzelmek is vannak.

27N



2019. szept. 20. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na és az mire lesz neked jó, ha a testiség miatt még jobban beleszeretsz és még jobban fogsz szenvedni attól, hogy csak üríteni vagy jó? 27 évesen ennél lehetne egy kicsivel több eszed..
2019. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elkövettem a legtipikusabb hibát, amit el szoktak egy szexkapcsolatban.

Ez a "vibrál a levegő" általában annyit jelent, hogy nagyon meg szeretne dugni.

Vagy szerinted mégis miért nem akar mást, csak szexkapcsolatot?


Nekem is volt. Nincs annál rosszabb, amikor feketén fehéren elmondom mit szeretnék, mit gondolok, mit érzek (kvázi semmit csak szexuális vonzalmat) és belemegy egy nő, és utána a hülye szerelmi izéival traktál. Egy ideig el lehet viselni, de nem sokáig.

Nyílván ha akarna tőled valamit, akkor nem szexre kellenél neki. Nem tudom ezen mi nem világos.


Én sem hazudtam még soha életemben egyetlen nőnek sem ilyen téren, mert jobb nyílt lapokkal játszani. De belefutottam már én is ebbe.


Saját érdekedben mondom, minél hamarabb tisztázzátok újra mi a helyzet. És ha nem akar tőled semmit, akkor eszedbe se jusson semmit se mögé gondolni!!!

2019. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*elkévetted
2019. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy neked már vannak érzelmeid, bele ne menj !!!!
2019. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Párszor filmeztünk és hagyta, hogy hozzábújjak. Más nem történt. Egyszer felajánlotta az alkalmi kapcsolatot de elutasítottam. Most visszatért és megint kellemes időt töltöttünk együtt. Nem említett semmit de tudom, hogy még mindig szeretné. Azzal is tisztában vagyok, hogy nekem valószínűleg még évekig nem lesz kapcsolatom, de lehet soha. Számomra nehéz ez a helyzet.
2019. szept. 20. 12:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de meg is érdemled.
2019. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:03


Édesem, az semmit nem jelent, ha egy férfi szeret nőkkel együtt lenni, nem csak szex közben. Nyílván én is szerettem amikor a szexpartnereim odabújtak hozzám, vagy összebújva filmeztünk. Esetleg néha együtt mentünk valahova. Ez nem azt jelenti, hogy szerelmes beléd. Pláne akkor nem, ha ezt kerek perec meg is mondta..

Mondom, saját érdekedben ne gondolj mögé semmit, pláne ha elmondta mire számíts.


Esküszöm nem értem mit nem lehet ezen felfogni.


Aztán meg majd jön a szemét férfiak duma..

Lószart. Egy szexkapcsolathoz 2ember kell. És nagyon sokan (így én sem) soha nem is árulunk zsákbamacskát.


Ha komoly kapcsolatot akarsz szerelemmel, akkor legyél olyannal aki szintén többet akar.


Ez teljesen komoly, hogy egy 27 éves felnőtt nőnek magyarázni kell??

2019. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok vele,hogy jelenleg amit ő akar az teljesen szemben áll azzal amit én szeretnék. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ez változhat-e vagy már ő eldönthette és kész.. mert tapasztalatlan vagyok kapcsolatban. Mint mondtam csak egy emberrel voltam életemben.
2019. szept. 20. 12:30
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi kapcsolatból a legritkább esetben lesz szerelem.


Azt teheted meg, hogy megmondod neki, hogy te alkalmi kapcsolatban nem vagy benne, mert nem erre vágysz.


Ha bejössz neki annyira, hogy meghódítson, összejöjjetek, akkor oké, ha azt mondja, bocsi, alkalmi vagy semmi, akkor el kell engedni.

Persze az nem megoldás, hogy ok, jó, akkor legyen komoly, megdug, aztán másnap reggeltől nem is látod többé, szóval ez hosszú folyamat és komoly beszélgetések.


Ha meg eki a komoly nem pálya,keress olyat akinek az. Ez ugyanaz a szitu mikor a pár egyik tagja akar gyereket, a másik meg nem akar. Az egyiknek rossz lesz, vagy szétmennek és keresnek olyat, akivel ugyanazt akarják. Sorry.

2019. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a fenébe, neked ez nagyon nem való.

Ezt úgy mondom, hogy pár nővel már végig csináltam ezt a baromságot, bár valaki a fejükbe verte volna..

Vagy legalább azt a hibát ne kövesd el, mit velem csináltak, legalább mondd el öszíntén, ha érzel valamit.

Hidd el, ha számítasz neki, akkor veled marad, ha nem számítasz, akkor rövid időn belül talál mást..


Ha nem tudsz őszintén kommunikálni, amikor a másik fél őszinte veled, akkor meg is érdemled, hogy "kihasználjanak", erre már én is csak ezt tudom mondani.

2019. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!