Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyukák, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák, hogy megy nektek az ismerkedés mikor már van gyerek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálom, mi most válunk férjemmel, három éves a kislányunk. Kíváncsi vagyok a válaszokra, lesz e remény még.
2019. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez az a pont egy nő életében amikor már nem válogathat. Legalábbis ha nem csak szexről van szó. Ekkor már igenis olyan férfival is be kell érni, akit a fénykorodban a hátad közepére sem kívántál volna, népiesen szólva.
2019. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenkor már jók a lúzerek is sörhassal, vagy a szemüveges kis nyomik. Lényeg hogy tartsanak el a gyerekemmel.
2019. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Jó, hogy egyedülálló anyukáknak szólt a kérdés!
2019. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Hát a gyerek apja nem kellett, akkor jó lesz majd a kihasználós ipse is, aki kicsit lepatantabb :) Nem lesz vele baj, 5-10év múlva marad a csoki meg a szex és new york s már a lepantant hapsik se környékeznek majd :) Így jár akinek semmi nem jó...
2019. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Meglepően jól.

Neten kezdtem ismerkedni, de élőben is volt, aki bátran kezdeményezett, mikor kiderült, hogy elváltunk.

A randi ugyanaz, mint gyerek előtt. Nem róluk szól, akkor is legfeljebb pár szóban rövidre zártam, ha kérdeztek.

Addig nem is találkoztak egymással, amíg nem lett komoly(abb) a dolog.

Addig a nagyi, a tesóm, a barátnőm, vagy exem vigyázott rájuk.

Annyi a különbség, hogy akinek gond, ha van gyereked, az messze elkerül. De ez kölcsönös, úgyhogy jobb is így.

Biztos kell szerencse is, de én már együtt voltam a párommal, mire a válást kimondták. (Fél év.) Egy évvel később együtt is laktunk, ma házasok vagyunk. (6 éve)

Nem kellett 'beérnem' senkivel, minden szempont szerint jobb, mint az exem. ;)

2019. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem bevallom pocsékul.

Rendezett körülmények között élünk,8 éves a lányom.

A kutya rám se néz,alkalmi sex vagy ingyen vacsora jól jönne nekik,de ezeket én küldöm el.

Duci alkatú vagyok,bár már fogyás folyamatban van,de vagy emiatt vagy a gyerek miatt mondanak nemet vagy ignorálnak.

Nem a kamasz korosztályt céloztam meg,legtöbb maga is elvált és idősebb ember volt.

2019. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem már sehogy. 5 éve befejeztem. Idegrendszert tönkretevő tevékenység.
2019. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig 2 férfi volt amióta a párommal szétmentünk, van egy kislányom 5 éves, 2 éve mentünk szét.


Szex az belefért volna több férfinak is.


De normálisabbat csak 2-őt ismertem meg, úgy kb 17-ből.


Ők 2-en úgy gondolták nem probléma a kislány a gyerek, de pár hónap után rájöttek, hogy ez nekik így mégsem jó....


A neten már befejeztem, max barátnők ismerősök által ha egyszer összejöhet valami ha megismerhetek talán valakit...

2019. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha jól nézel ki, akkor van esélyed a húspiacon. Ha nem, akkor temesd el magad. :))
2019. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!