Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van elterjedve az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van elterjedve az az ostobaság a többség tudatában h ha a nő kezdeményez akk feladja az önbecsülését meg az gáz meg beégeti magát? Most komolyan gyerekek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 16:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

#20 Nem én írtam az intelligenciáról, hanem A legrosszindulatúbb felhasználó. :D

És, ha nekem válaszolsz, akkor azt magamra veszem. Ennyi. :)

2019. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%

"Senkinek nem jar parkapcsolat. Kemenyen meg kell dolgozni erte, mindket felnek..."

Meg kéne. Ja, egy ideális világban ez működőképes stratégia.

"Nemcsak a Disney hercegnok elnek koztunk, van eleg baj a masik oldalon is..."

Van hát, és valahogy mégis azt látod, hogy egy nálad hulladékabb, primitívebb amőba viszi a prímet előled, aki sz#rik bele mindenbe, az életbe, miközben te a részletekre, a jelekre, a körülményekre, az apróságokra, mindenre figyelsz, s minden lehetséges tényezőt figyelembe veszel. Igyekszel önmagad lenni, miközben igyekszel megfelelni bizonyos alapigényeknek, alapelvárásoknak, igyekszel nyújtani valamit. Nem, nem csak egy nő felé, hanem maga a társadalom felé is. Aztán hopp, mégse működik az a fránya elképzelés. A ratyigyereknek BMW 760Li Xdrive-ja volt, meg a Rókahegyen valami 480 négyzetméteres "garzonja". Intelligencia? Érzelmek? Kreativitás? Lóf#sz! Ezek nem tényezők a nők szemében. És nekem ne gyere azzal, hogy rosszul választottam. Ha egy léptékekkel jobb életkörülmény lehetősége csillan fel a szemükben, azonnal dobbantanak.

2019. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Rockarc ***** válasza:

Soroljak ellenpeldakat, hogy nok milyen eletet utasitottak vissza azzal a cimszoval, hogy oket nem lehet megvenni penzert? Persze van olyan kirakatbaba, aki beul a "keszbe" es ezzel elete celja le is van tudva, de azt kell megerteni, hogy neked nem ok a celcsoport. Vagy ilyen not szeretnel?


A tobbi nonel meg van egy altala elkepzelt limit, ami ha megvan, akkor onnantol mar nem erdekli a penz. Ha sok van, az jo, de ha csak annyi, amennyit o keres, onnantol mar nem lesz kardinalis kerdes, hanem egyeb szempontok kerulnek eloterbe. De ez az ismerkedesi fazis, ahol a felek keresik a kapcsolatokat egymas kozott es meregetik az ertekrendszeruket egymashoz, hogy mennyire passzol.


Ha ezen tulleptek, egy no 1000* tobb energiat tesz a kapcsolatba, akarmennyire is igyekszel. Anyakent pedig ez tovabb hatvanyozodik. Idaig nem jutottal el, ezert ertetlenkedsz. Az ismerkedesnel szursz el valamit, van valami latvanyos belso tulajdonsagod, ami miatt folyamatosan elfordulnak toled. Ha mindegyik no otthagy, akkor nem bennuk van a hiba, es se a kulso, se a penz nem magyarazza, ezeket te gondolod, tevesen.


43F

2019. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Tyű valaki meg akarja győzni a tömeget.. Sok sikert
2019. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mások miért nem kedzeményeznek nem tudom. Azt tudom én miért nem.

Kb. 2 éve kezdeményeztem én nőként valakinél aki nagyon tetszett és rajta is azt láttam hogy nem közömbös. Nem ismertük egymást túl jól, nem voltunk napi beszélő viszonyban, necces volt.

Megtettem konkrétan kezdeményeztem nem csak úgy mosolygok és zavarba jövök szinten. Pofára estem és nagyon megviselt.

Azóta ez visszatart hogy ilyen konkrétan megtegyem mással.

Nem mondom hogy sose fogom, de ahhoz megfelelő önbizalom kell.

2019. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Én már kezdeményeztem konkrétan is egyszer, nem konkrétan meg folyamatosan.


Ha buliban hozzászólok valakihez, keresem a társaságát, oda megyek mellé, megkérdezem mit iszik, vagy tudje e xy dolog merre van, ránézek és mosolygok, az szerintem mind kezdeményezés, indirekt, de kezdeményezés.


Direktbe egyszer kezdeményeztem, mikor a mulyának látszó srácon láttam, hogy akar, de én hívtam át magamhoz, mert nem akarta megkérdezni, de a világért nem akart lelépni a randiról.


Néha bejön az irányítósdi, de nagyrészt jobban szeretek passzívabb lenni.


Nem azért, mert félek, hanem mert így érzem jobban magam, olyan férfi kell mellém, aki egyrészt figyel a jelekre(így kapcsolat alatt is fog), másrészt szeret irányítani, én meg dönthetek, hogy akarom e követni vagy sem.


A nők olyan férfira vágynak, aki összhangban van velük, jó a ráérző képessége, szeret irányítani, kitalálja a gondolataikat..


Ezért nem kezdeményeznek, mindenkinek a herceg kell, akkor eltalálja mikor mire vágynak.


Szerintem ez rendjén van.


Aki nem hercegre vágyik, vannak ők is páran, azok fogják irányítani a helyzetet rendesen, mert nekik ez jön be.

2019. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Rockarc, kicsit már túltoltad az imázsépítést a férfiképről magad kapcsán.

Amibe olyan bakik is becsúsznak, hogy a magad sorkatonai bohóckodásával bezzegamaifiatalokozol, férfiatlanozol, teszed óriási kapufát lőve, mert írod például olyannak, akinek veled ellentétben stabil is jó párkapcsolata van, és éppenséggel egy valós honvédaltiszt mellesleg. Néha becsúsznak a kemény férfi tudatosan tervezett arculatának kiépítésébe ilyen kellemetlen malőrök nálad.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Sokat elmond a magadra aggatott jelzőid súlyáról, hogy úgy hinted a mannát a komoly párkapcsolati nehézségek kezeléséről, és a férfias érettségről, hogy magad 43+ évesen egy működő, stabil kapcsolatot nem tudsz felmutatni, és itt írsz öndicséreteket, potyaprivátok reményében.

2019. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Diazepam ***** válasza:
Én totál egyetértek rockarccal. A mai világ arról szól, hogy a férfiaknak egy fűszálat se kelljen keresztbetenniük. Nem küzdenek a házasságukért, nem küzdenek a gyerekeikért, mindent a nőre hagynak, ők meg kényelmesen élik a kis életüket. Most meg már kezdeményezni sem akarnak/mernek. A kivétel kérem ne vegye magára. :)
2019. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%
A Rockarc nevű felhasználónak ennyi idősen, mint ahogy írja magát, már stabil családi háttérrel kellene rendelkeznie. Ehelyett itt lesi a privátokat, szimpátiát keltő begyakorolt manírokkal.
2019. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!