Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van elterjedve az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van elterjedve az az ostobaság a többség tudatában h ha a nő kezdeményez akk feladja az önbecsülését meg az gáz meg beégeti magát? Most komolyan gyerekek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 16:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért néhány férfi úgy van vele, hogy taszítja a nő kezdeményezése, mintha ő nyomulna a pasira. A nőktől a jeleket várják, ez még a balkán ne felejtsd el, nem svédország ahol a nők szégyenérzet nélkül leszólítanak férfiakat. Nem a visszautasítástól való félelem, hanem hogy itt még nincs elterjedve ez, más szerepet vár el a társadalom a nőktől.
2019. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%

"A sikerélményhez bizony sok visszautasítás vezet..."

Még jó, hogy a nőknek elenyésző visszautasítást kell összeszedniük életük során, hogy párkeresés szempontjából sikeresek legyenek.

2019. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nőként sok mindent megtettem már azért, akit szeretek. Köztük volt a kezdeményezés is, még ha néhányan gáznak is tartják.

A dolog lényege nőiesnek maradni úgy, hogy közben finoman jelzed a másiknak, zöld a lámpa. Nem tartom cikinek például a férfit meginvitálni kávézni,beszélgetni kettesben.

2019. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Rockarc ***** válasza:
65%

Nem ertem ezt a gyerekhordat, akinek faj a visszautasitas. Tenyleg ez a legnagyobb problematok az eletben? Mibol gondoljatok, hogy akkor egy kapcsolatban az ennel nagysagrendekkel nagyobb kihivast jelento helyzeteknel meg fogjatok tudni allni a helyeteket?


Az a duma is, hogy komolyan gondolta. Mit gondolt komolyan? Latott egy szep csajt, beprobaltkozott, hogy szia, van kedved meginni egy kavet velem? Majd a csaj valaszolt, hogy koszi, de van baratom. Ebbe ki gondolt komoly dolgot, es ettol miert dol ossze a vilag? Ferfi az ilyen? Valamelyik nagyon magara ragasztotta ezt a pecsetet, de szerintem levakarhatna.


Tenyleg ennyire ovoda mar ez az egesz ismerkedes?


43F

2019. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

#14 :D Mert szerinted csak ilyen helyzet lehetséges? Van, hogy komolyan gondolja az ember igen, mert nem egy kávézóban vagy bárban mész oda csak úgy spontán nőkhöz. Hanem esetleg jól ismered azt, aki tetszik neked. Esetleg szerelembe is estél már belé és neked egy világ az az igen vagy nem, mert ezt jelenti, hogy szerelmes vagy.

Nem tudod ezt elképzelni?


Ki mondta, hogy én nem mentem eddig oda nőhöz? A kérdés nem erről szólt, hanem arról, hogy a nők (vagy inkább sok nő) miért nem kezdeményez.

2019. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Rockarc ***** válasza:
89%

#15

Hogy tudsz valakibe szerelmes lenni, ha meg annyit se tudtal megkerdezni tole, hogy megiszunk egy kavet valahol? Kicsit tulhasznaljatok ezt a fogalmat, de tok masra, mint amit jelent. Mintha direkt emelnetek az egbe a tetet, hogy jo nagyot lehessen zuhanni. Fejben nincs nalatok rendben valami.


Persze a nagyon tetszik, vagy erosen vonzodom hozza eseten mar nincs mogotte az a mogottes tartalom, hogy neked milyen mely es tisztesseges erzeseid vannak. De az is erdekes, amikor azt irjatok, hogy nem birjatok elviselni a sorozatos visszautasitast. Te akkor futoszalagon szeretssz bele mindenkibe, aki szembejon? Vagy hanyszor vagy egy heten szerelmes, hogy olyan elviselhetetlen mennyiseg jon ki?


Martirkodtok, errol szol a GYK-s kerdesek java. Csak mar nagyon unalmas.


43F

2019. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
65%
#14: Egy intelligens férfinak is fájhat a visszautasítás, a kérdés, megfelelően tudja-e kezelni. Engem is utasítottak már vissza többször is, nyilván durrog, fortyog az ember magában egy darabig, főleg akkor, ha a miértekre nem kap választ, aztán továbblép. Ma már a legkevésbé sem érint meg, ha nem jövök be valakinek. Sok faszi azt sérelmezi, hogy vért kell izzadjanak, mire egy valamire való nőt össze tudnak szedni, miközben azt látják, ad1 hogy a hányaveti, link, szélhámos, agyhalott bikák percek alatt képesek behálózni nők tucatjait, ad2, hogy a nőknek ezredannyit sem kell befektetniük nemhogy már az ismerkedésbe, de lassan már egy párkapcsolatba sem. Mert hát úgyis jön majd nekik egy jobb bika, aki mélyebben nyalja ki a seggüket. Egyébként visszaolvastam a saját írásomat, s nagyjából arra a következtetésre jutottam, hogy minél kevesebbet mutat az érzéseiből egy férfi, annál nagyobb sikere van a nőknél.
2019. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#16 Jaj, jaj. Na, hamár így kérdezed, akkor menjünk bele.


Először is megkérnélek, hogy ne használd rám a "ti" szót. Én írtam valamit, amit meg is tudok védeni.

Pontonként fogok válaszolni, mert így áttekintetőbb.


-"Hogy tudsz valakibe szerelmes lenni, ha meg annyit se tudtal megkerdezni tole, hogy megiszunk egy kavet valahol?"


Úgy, hogy ismerem valahonnan. Munkahelyről, iskolából, hobbi tevékenységből, bárhonnan és ebből kifolyólag folyamatosan találkozom vele és folyamatos kapcsolatban állunk, de nem fedtem mondjuk még fel, hogy mit érzek. Mondjuk így.


-"Te akkor futoszalagon szeretssz bele mindenkibe, aki szembejon? Vagy hanyszor vagy egy heten szerelmes, hogy olyan elviselhetetlen mennyiseg jon ki?"


Nem mondtam, hogy minden eset ilyen. Csak azt mondtam, hogy előfordul. A #14-es válaszodban nem értetted mire gondoltam előtte vagy szándékosan értetted félre.

Arra gondoltam csupán, hogyha szerelmes vagy úgy nagyon fáj a visszautasítás. Nem csak nekem, hanem mindenkinek.

Ha ezt még nem élted át, úgy szerencsés vagy.


-"Martirkodtok, errol szol a GYK-s kerdesek java. Csak mar nagyon unalmas."


Én ugyan nem. Eleve a nőkről volt szó. Ki mondta, hogy én nem ismerkedem? :D A nőkről beszéltünk. Attól, hogy azt állítom, hogy a visszautasítás fáj, az nem azt jelenti, hogy én magam emiatt nem ismerkedem nőkkel. Ez csak egy tényközlés.

Még csak azt sem mondtam, hogy baj, hogy nekem kell kezdeményezni és sok nő ezt nem teszi meg.

Az okát fejtegettem ennek a jelenségnek.

2019. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Rockarc ***** válasza:
100%

#17

A ket pontod tok az ellenkezojet mondja. A ferfiassagot meg a bunkosaggal azonositod. Mondjuk ezen sok no is el szokott bukni, mert nem tudja megkulonboztetni. De a hiszticunamit, amit egyesek kavarnak ezzel az ismerkedessel ez sem indokolja. Talan az ovodaban meg elmegy, de ott is raszolnak a delikvensre.


Senkinek nem jar parkapcsolat. Kemenyen meg kell dolgozni erte, mindket felnek, kulonben nem fog mukodni. De ismetlem meg mindig az ismerkedesnel tartunk, es a cicafiu azt varja, hogy leszolitsak a csajok. Ezek vajon mit csinaltak volna 100 eve egy haboruban? Vagy parezer evvel ezelott, amikor a mammutokat kellett lecsapkodni? Ott se szaporodott mindenki a kedvere, a genetikai vizsgalatok alapjan volt olyan korszak, hogy csak minden 215. ferfi orokitoanyaga maradt fenn. Most akkor lehet sirni, hogy milyen szar a helyzet, mert anyuci azt mondta mindig, hogy szep vagyok es jar nekem minden. Hat nem. Nemcsak a Disney hercegnok elnek koztunk, van eleg baj a masik oldalon is.


43F

2019. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Rockarc ***** válasza:
100%

#18

Okes, akkor te is megerted, hogy egy altalanos valasznal lesz olyan reszlet, ami nem rad vonatkozik, es tuti modon meg tudod cafolni. Eleg csuf lenne, ha mindneki egyesevel jelezne, hogy miert nem vonatkozik ra.


Ha mar az intelligenciarol beszeltel talan ezt megerted. Ennyi.


43F

2019. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!