Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék találni megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni megfelelő párt?

Figyelt kérdés

30 éves pasi vagyok, felsőfokon végeztem, van úgy nagyjából mindenem, de egy asszonyjelölt hiányzik még.


Az lenne a kérdésem, hogy hol, milyen oldalakon tudnék találni értelmes nőt?


Nem is feltétlenül az lenne a fontos, hogy neki is legyen diplomája, de én azt veszem észre, hogy akikkel lehetne, nagyon egyszerűek.


Lehet csak én vagyok túl válogatós.

De azért sem elégszem meg egy átlagos vagy hát egyenesen butuska nővel. Még akkor sem, ha hozzám képest bombázó, mert én nem vagyok egy nagyon jó pasi, olyan közepes talán.


Szóval hol?


2019. szept. 17. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha olyan intelligensnek gondolod magad, szerintem, rájössz te egyedül is. ;)
2019. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Aki magát pasinak tartja, nem férfinak, az sehol.
2019. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő adottságokkal bárhol. Azok nélkül nagyon nagy szerencse nélkül sehol.
2019. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

Én azt mondom, külföldön. Itt Magyarországon csak lehúzós pitsákat lehet találni, akik arra mennek, hogy kényelmes életük legyen anyagi jólétben, 0 befektetéssel. Azaz Te dolgozol, hozod haza a lóvét, beszámolsz minden percedről, másodpercedről, és amit kiejt a száján azt megveszed. Ő nem dolgozik, semmi közöd nincs hozzá, hogy mit és kivel csinál - Ő ugynais független nő (csak a Te pénztárcádtól függ) - igényei vannak, amik elég magasak és elvárja, hogy ezt Te finanszírozd. Ahogy látom Te adsz arra is, hogy intellektuálisabb legyen a csaj, na ezektől ezt ne várd. Nemhogy véleményt nem tud formálni dolgokról (legyen az napi aktualitás, film, zene, vagy más), de még elmesélni sem tudja mi történt vele és hogyan. Egy ilyen nő mellett semmi örömöd nem lesz, de még szexben sem lesz túl sok részed (főleg, ha véget ér a beetetési időszak [a kapcsolat első pár hete/hónapja, amikor a nő még nemhogy hajlandó a szexre, de bevállalósabb is]).

Akadnak olyan nők, akik idejét múltak - olyanok akik évek óta sikertelenek a szponzor-vadászatban, olyanok akik már kifogtak egyszer egyet, de le lettek selejtezve (előfordul, hogy ezt elkerülendő kipottyantott egy purdét, csak ez általában - ellentétben a tervekkel - mégsem ment meg egy kapcsolatot, így utánfutóstul lett scrap-elve). Ezek ugyan lejjebb adnak az igényekből, de havi nettó 300E alatt nem érik be. Emellett ahogy emelkedik a bevétel, emelkednek az igényeik is. Sosem tudsz annyit keresni, amennyit ne verne el.

Szóval ezek helyett jobban jársz ha egyedül maradsz és néha eljársz prostikhoz - ott legalább fix árak vannak, anyagilag sokkal előnyösebb, mint élősködőt tartani. A másik verzió, hogy nem szűk hazánkban keresel partnert. Külföldön a hölgyek egyenrangú partnerként kezelik a férfiakat. Nem nézik le, nem nézik két lábon járó ATM-nek. Ritka kivétel akad, de kb annyi, mint normális nő itt. Ha ilyen tekintetben tehetek egy javaslatot, Szlovákiában igencsak kelendőek és megbecsültek a Magyar pasik (még egyenlőre). Szóval keresgélj ott.

2019. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!